מלחמה באלימות ופשיעה בדאלית אל כרמל

כנס תמיכה של ציבור גדול מדאלית אל כרמל ועוספיה בחצר ביתו של רמי כמאל, אשר לעבר ביתו נזרקו שני רימוני רסס ויום אחרי בוצע ירי לעבר הבית, רמי בפני ראש מועצת דליה רפיק חלבי וחברי המועצה משני הכפרים: "זה מקרה קשה עבורנו, אנחנו לא מבינים למה זה התרחש אצלנו".

03.04.2024 מאת: חסין חלבי
מלחמה באלימות ופשיעה בדאלית אל כרמל

 

רמי כמאל בפני הציבור הרב שהגיע לתמוך ולהזדהות איתו, כולל שיח'ים, נבחרי ציבור מדאלית אל כרמל ועוספיה וראש מועצת דאלית אל כרמל רפיק חלבי, שבדבריו גינה את המקרה וקרא למשטרה לפעול מיד ללכידת המבצעים, וציין את מקרה הירי על הרכבים אצל באסל חסון ומה שקרה אצלו בבית.

 

 

רמי בהתרגשות דיבר על משפחתו ומה שחוו בשתי הלילות הקשים, בהם נזרקו הרימונים והירי למחרת, רמי לא נמצא לבד, לידו יש הרבה תומכים ובני משפחה, שלא רוצים לעזוב אותו ובעיקר באים לתמוך במשפחה, כדי להשתחרר מהטראומה הקשה שספגו בשבוע האחרון.

 

 

חיר כיוף, תושב עוספיה, חבר של המשפחה, פנה לראש המועצה רפיק חלבי ודרש לפעול שהמשטרה תפעל בשני הכפרים בצורה מסיבית ומתמדת ובעיקר בשעות הערב והלילה, נגד כל נוסעי הדו גלגלי.

 

 

שייח' חאתם חלבי, שופט ערעורים בדימוס, דיבר על תמיכתם במאבק נגד האלימות בחברה הדרוזית והדברים שהגוף הדתי מבקש לעשות, כדי שמקרים כאלה לא יחזרו עוד.

 

 

רמי כמאל דיבר על ההרגשה שהוא מבקש לדעת, אם מפגש תמיכה מהסוג הזה יכול לתת לו ולמשפחתו שקט ורוגע בהמשך הדרך, או שרגע אחרי שהכל מתפזר, הירי וזריקת הרימונים תמשיך.

 

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

אפריל 2024

תגובות

13. תושב הכפר לפני 7 ימים
להחזיר את החוק לתושבים
12. תושב לפני 8 ימים
המצב כואב מאוד
11. גד לפני 8 ימים
כל הכבוד למשתתפים
10. إبن البلد לפני 8 ימים
تقلقش
9. חלבי לפני 8 ימים
כל הכבוד רפיק וכל החברים האחרים שלנו שתומכים באזרח גם שלא הצביע רפיק
8. מן הכפר לפני 8 ימים
אלימות ופשע
7. איך אתה לא יודע למה!!! לפני 8 ימים
מי שמתעסק עם עולם תחתון זה מה שקורה לו
6. סמי לפני 8 ימים
מוסך שחוסם
5. درزي حر לפני 8 ימים
سؤال بس
4. סמי לפני 8 ימים
גלית
3. יחד ננצח לפני 9 ימים
עיר ללא אלימות
2. אזרח לפני 9 ימים
צעד טוב ומתבקש
1. לפורטל הכרמל המכובד לפני 9 ימים
כל הכבוד כך צריך להיות יד אחד

מומלצים