15 זוכי אות אילן רמון

האות על שם אילן, רונה ואסף רמון הוענק לחמישה עשר תלמידים ותלמידות מצטיינים, “אות רמון”, הוענק למצטיינים בטקס חגיגי שנערך בתל אביב, תוכנית המנהיגות 'אות רמון' היא מיזם משותף של משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה, משרד החינוך וקרן רמון.

03.04.2024 מאת: פורטל הכרמל והצפון
15 זוכי אות אילן רמון

צילום אלעד זגמן לע"מ

 

התלמידים נבחרים לפרויקט מכל הארץ לאחר תהליך סינון קפדני על-פי הישגיהם הלימודיים, פעילותם החברתית וההתנדבותית בבית הספר ובקהילה ואישיותם האיכותית. כל זוכה מקבל מלגה עבור התנדבותו ויוזמתו למען הקהילה שלו.

 

במהלך השנה משתתפים הילדים בתוכנית ייחודית של מפגשים וסדנאות המעצימות את יכולת המנהיגות שלהם, מעמיקות את היכרותם עם החברה הישראלית על שלל גווניה, ומציידת אותם בארגז כלים ניהוליים שיסייעו להם להוביל את החברה הישראלית ברוחם ובדמותם של אילן, רונה ואסף רמון. הזוכים ב'אות רמון' נמנים מכל חלקי החברה בישראל: נשים וגברים, עולים חדשים ו'צברים', ערבים ויהודים, וילדים הגרים במרכז ובפריפריה.

 

זוכי אות רמון מחזור תשפ"ד:

 

באסל עלי, ראמה, אפרת מור יוסף, דימונה, הילי גינת, נתניה, דניאל איתן קולא, אלקנה, מוחמד אבו כליפה, יפו-תל אביב, רום שדמון, עין החורש, יהונתן מיסוצ'ניק, קריית ביאליק שי אילגנייב, קרית ים, נועה מלול, אשדוד, מאיה עסאקלה, ירכא, מאיה ארטה, אשדוד עמליה בן שחל, הכפר הירוק, שי בר מרגולין, אשקלון, נעמי אופק, רמת נגב, עמליה קריב, רמת גן.

 

תגובות

מומלצים