אנס חדיד קולם של בעלי העסקים בכרמל

ישראל במלחמה, העסקים הקטנים בכפרים הדרוזים לאט לאט מתחילים להבין שהמצב הולך לא לטובתם, ואין להם לאן לפנות, הבעלים של חנות ל D.MOBILE שירותי סלולר אנס חדיד מדבר על המשבר בעסקים ומה שהם עוברים בשבוע האחרון, בגלל התייקרות הדולר, התלמידים בבית, הגברים במילואים ואין מבקרים.

18.10.2023 מאת: פורטל הכרמל והצפון

העסקים בכרמל בזמן מלחמה

 

אנס:"בשל הלחימה אנחנו נמצאים בתקופה לא טובה, בינתיים אנחנו ממשיכים לשלם את כל ההוצאות, טוב שאנחנו לא בקו עימות, אבל בפועל מה שקורה במדינה משפיע גם על האזור שלנו, המצב הזה מחייב התערבות של האחראים, כדי לנסות להחזיר את הביטחון הכלכלי לעסקים בתחומי הכפרים, אני רוצה להאמין שאנחנו נעבור את זה ומתפללים שנחזור לימים רגועים".

 

 

אנס חדיד:"אנחנו שולחים תנחומים למשפחות אשר אבדו את היקר להם ומאחלים לפצועים החלמה מהירה".

 

 

 

חומרי הסברה לציבור וקובץ שו"ת בהמשך למתווה בנק ישראל שאומץ על ידי הבנקים לסיוע ללקוחות בהתמודדות עם השלכות מלחמת "חרבות הברזל".

 

 

 

בהמשך לפרסום המתווה הרוחבי להקלה על נטל האשראי והעמלות למשקי הבית והעסקים שנפגעו במלחמה מצורפים להודעה זו חומרי הסברה והנגשה לעיתונות ולציבור הרחב.

 

 

 

בהמשך לפרסום המתווה הרוחבי להקלה על נטל האשראי והעמלות למשקי הבית והעסקים שנפגעו במלחמה מצורפים להודעה זו חומרי הסברה והנגשה לעיתונות ולציבור הרחב.

 

 

 

קובץ שו"ת מפורט ובו מענה למגוון שאלות וסוגיות שעלו עד כה. הקובץ יעודכן בהמשך ככל שיתווספו נושאים נוספים למענה, בהמשך לפניות הציבור והעיתונאים, אותן אנו מעודדים.

 

 

קובץ אינפוגרפיקה המנגיש בפשטות את עיקרי המתווה לאוכלוסיות השונות.

 

 

סרטון נגיד בנק ישראל, פרופ' אמיר ירון, המסביר על המתווה וקורא לציבור להיעזר בו ככל שנדרש.

 

 

 

הפנייה לדף הפייסבוק הרשמי של הבנק, בעל תו אימות כחול ("וי כחול"). נציין כי הדף, המשמש בשגרה את מרכז המבקרים של הבנק, הוסב לפעילות במתכונת חירום וישמש לצורך קשר עם הציבור בנושאים הקשורים למלחמה ולפעילות הבנק. חשוב לציין כי אנו מנטרים דפי מדיה חברתית המתחזים לעמודי הבנק, מדווחים על כך ופועלים להסירם.

 

 

 

בנק ישראל ממשיך לתת מענה כל העת לסוגיות הכלכליות השונות הנובעות מהאירוע ומגבש צעדים נדרשים בהתאם לכלים המגוונים העומדים לרשותו. הפיקוח על הבנקים ממשיך לנטר את פעילות המערכת הבנקאית, לבקר בשטח ולמפות את צורכי לקוחות המערכת הבנקאית והמשפחות שאיבדו את יקיריהם, ולתת מענה לציבור בנושאי בנקאות

 

 

 

היחידה לפניות הציבור ולבקרה צרכנית בפיקוח על הבנקים: 02-6552680 או 9086*

מוקד הממונה על נתוני אשראי בבנק ישראל: 6194*

לדף המידע לחירום שבאתר בנק ישראל.

 

תגובות

מומלצים

\