מדוע העסק שלך צריך מוקד אבטחה

שירותיו של מוקד אבטחה יעיל ואמין מקנים לבעלי עסקים אשר נעזרים בהם שקט נפשי בהרבה מאוד היבטים באשר לאבטחת בית העסק שברשותם. גם במקרים בהם בית העסק נמצא בסביבה "בטוחה" יחסית, הרי שחשוב מאוד להבין כי הסכנה למקרים שונים של פריצה, גניבה וכדומה תמיד קיימת.

29.10.2023 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מדוע העסק שלך צריך מוקד אבטחה

 

לכן זו חובתו הבלעדית של כל בעל עסק לעשות כמיטב יכולתו על מנת להגן על בית העסק שלו מפני כל פגע רע אפשרי - דבר אשר ניתן לעשות בין היתר על ידי שכירת שירותיה של חברת אבטחה אמינה, שמפעילה מוקד אבטחה איכותי. אז איך זה עובד, מדוע חשוב שכל עסק יעבוד עם מוקד אבטחה וכיצד תוכלו לבחור נכון? על כך בכתבה שלפניכם.

 

 

אז למה כל עסק צריך מוקד אבטחה?

 

הרבה מאוד בעלי עסקים מתמודדים עם המון אתגרים במהלך שגרת היום-יום שלהם, כך שבעת בה הם סיימו את יום העבודה סביר להניח כי כל מה שירצו לעשות הוא לפנות את הראש עבור דברים אחרים. אולם, לא תמיד אותם אתגרים פוסחים על הזמנים בהם בעלי העסק לא נמצאים שכן, פריצה יכולה להתרחש בכל רגע נתון. אז מהו הפתרון? ובכן, בדיוק לשם כך קיימות חברות אבטחה. כל בית עסק שנעזר בחברת אבטחה יוכל לסמוך על מוקד אבטחה יעיל שיעמוד לרשותו בכל רגע נתון ויסייע במידת הצורך. על ידי שכירת שירותיה של חברת אבטחה מקצועית ומנוסה שנעזרת באמצעים מתקדמים כדוגמת מצלמת אנליטיקה -

זהו פיתוח טכנולוגי אשר בזכות אלגוריתם ייחודי, בתמונה המתקבלת במצלמה, מסומן מקור הסכנה

שאופיין תחילה בהגדרת אזורי התיחום כאזורים רגישים המחייבים בקרה .

המידע מופק בזמן אמת והתרעה על האירוע מועברת למוקד המבצעי של מוקד אמון,

שמתחיל מיידית להפעיל נוהל חירום.

המערכת בעלת תקן עולמי ומאושרת על ידי חברות הביטוח, לרוב ניתן לחברת את מערכת האנליטיקה גם למערך המצלמות הקיימות ללא צורך ברכישת מצלמות חדשות.חשוב לזכור שרצוי לקבל מענה כולל ולא רק פתרון טכנולוגי כדי שבעת הצורך מוקד מבצעי יפעיל שירות סיור עם ניידות ואופנועים אשר יגיעו במהירות לאירוע ויטפלו בו, כאשר בעל העסק לעיתים ישן בבית ולא מודע למתרחש.

 

 

תרגישו בטוחים באשר לבית העסק שלכם, גם מהבית

 

שירותי מוקד אבטחה עבור עסקים מביאים לכל בעלי העסקים אשר נעזרים בהם את אותו שקט נפשי לו הם זקוקים. במסגרת שירותים אלו, ניתן ליהנות מזמינות 24/7 כך שגם בעת בה בעל העסק נח בבית וגם בשעות הקטנות של הלילה, יהיה מי שישגיח על העסק ויעקוב אחר כל פעילות חשודה.

למערך האבטחה של החברה אשר תשכרו את שירותיה ישנה חשיבות אדירה, כמו לדוגמא מוקד סיור שמחובר למערכת האזעקה 724. למשל, ישנם מקרי שווא שמפעילים את מערכת האזעקה כמו סתם חדירה של חתול רחוב. מוקד האבטחה מחובר לעסק בכל שעה ביום ויידע לזהות ביעילות האם מדובר באזעקת שווא או באירוע אמיתי. זה דבר שמגביר משמעותית את תחושת השקט הנפשי עבור כל בעל עסק ומאפשר להתרכז בדברים החשובים באמת שקשורים בניהול העסק.

 

 

שורה תחתונה

 

אין ספק כי לכל עסק למען השקט הנפשי  מומלץ לשקול להתחבר לשירותי מוקד אבטחה . שרותי מוקד אבטחה וסיור הם שירותים חשובים בתחום הבטחון. לדוגמא  עשרות אלפי לקוחות של מוקד אמון נהנים מבטחון ושקט נפשי. במוקד אמון מציעים ללקוח מעטפת מלאה משלב הייעוץ עד להתקנה מקצועית מלאה עם שירות ואחריות.

 מוקד אבטחה וסיור 24/7 בשילוב אמצעי מיגון מתקדמים, מוקד אבטחה הוא מרכז פיקודי המטפל בקבלת וטיפול בקריאות המתקבלות ממערכות המיגון ובקריאות חירום בכלל. תפקידו העיקרי הוא לקבל קריאות, לנתח את המצב ולהפנות צוותי סיור וכוחות ביטחון לטיפול באירועים באופן מהיר ויעיל.

 

 

תגובות

מומלצים

\