משפחתון מגיל 0 עד 3 כולל צהרון בהנהלת המחנכת ולאא והבה

מקום בטוח ומרחב שמאפשר לתינוק התפתחות מעולה "משפחתון אלסעאדה" بيت السعادة שמובילה המחנכת ולאא והבה בדאלית אל כרמל, התינוק נמצא בידיים אמינות, הגן נבנה בתכנון למען הביטחון האישי של התינוק, בואו להתרשם או שתתקשרו 0546110309.

07.09.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
משפחתון מגיל 0 עד 3 כולל צהרון בהנהלת המחנכת ולאא והבה

 

זה לא פשוט להיפרד מהתינוק בגיל רך, אבל עכשיו יש לכם פתרון טוב ומבוקר, להניח את התינוק שלכם במשפחתון אלסעאדה حضانة بيت السعادة בדאלית אל כרמל, שיתן לתינוק שלכם את המענה שאתם נותנים בבית.

 

הגן בנוי ממרחב ענק, וחצר שבדיוק הותאמו לצורך אחזקת תינוקות בגן, הנהלת הגן לקחה בחשבון את כל הדברים למען ביטחון התינוקות ובמקום עזרה ראשונה ואמצעים אחרים, לשמירה על הבטיחות של השוהים בגן.

 

המחנכת ולאא והבה שאוהבת מאוד ילדים, היא בעצמה אימא שמעניקה את כל כולה לילדים, לצורך התפתחות התינוק ובמטרה לאפשר לו גם בגיל הזה להתפתח ולהכיר מרחבים אחרים.

 

 

במשפחתון אלסעאדה حضانة بيت السعادة נפתח חלון שמאפשר להביא ילדים מכל הגילאים, לצהרון בשעות אחרי צהריים, משעה 14:00 עד 17:00, עם אפשרות עד שעה 19:00 בערב.

 

זה זמן טוב לבדוק ולברר את כל הפרטים עם המחנכת ולאא והבה הבעלים של משפחתון אלסעאדה حضانة بيت السعادة בשכונת סואניה בדאלית אל כרמל בטל מספר: 0546110309.

 

 

ולאא והבה גננת

תגובות

מומלצים

\