סגירת מועדון האלופים zen mma

כולנו מודעים למצב שהרבה עסקים נקלעו אליהם במהלך השנה האחרונה, לצערי זה פגע במועדוני אומנויות הלחימה בצורה קשה עוד יותר, עקב המצב אני -מודיע על סגירת מועדון האלופים zen mma.

24.11.2020 מאת: נדים קבלאן
סגירת מועדון האלופים zen mma

 

חברים יקרים לא חשבתי שאני ארשום את ההודעה הזאת אי פעם וזה יהיה קצת ארוך אבל אשמח שתקראו עד הסוף.

זהו לא פוסט עצוב מבחינתי, ב11 השנים האחרונות שבהם המועדון היה קיים עברתי חוויות מדהימות עם כל-כך הרבה אנשים מיוחדים, ניסיתי להחדיר את רוח הלחימה שדבקה בי מילדותי, לכבד, לאהוב, להיות חדור מטרה, לעבוד קשה, לפתור בעיות בזמני לחץ, ללמוד איך להשתפר מיום ליום ע״י הבנה עצמית ואמיתית לגבי מה צריך לשפר ואיך, למשוך אנשים למעלה ולהפוך את החלש לחזק ולעודד את החזק להמשיך להתפתח ועוד אינסוף דברים שאומנויות הלחימה הטמיעו בי.

-ב11 שנים האלה צמחו במועדון מעל ל150 אלופי ישראל במגוון תחומים, וכמובן אי אפשר לשכוח את היום שבו חניך המועדון הפך לאלוף אירופה בליגת הגראפלינג הנחשבת בעולם ibjjf. 

-ראיתי ילדים עם בעיות נטישה שלא היה להם ביטחון עצמי להרים את העיניים מהרצפה הופכים לאט לאט עם השנים למנהיגים שדאגו תמיד לפתח את הדורות שבאו אחריהם, ראיתי ילדים אלימים שלמדו לשלוט בכעסים שלהם ולתעל את האנרגיות שלהם לכיוונים פרודקטיבים.

-פגשתי כל-כך הרבה אנשים מיוחדים שלכל אחד יש את הסיפור שלו ואת העולם שלו ונתתם לי לכנס לעולמות האלה ולראות את העולם דרך אלפי עיניים מה שנתן לי זווית ראיה מעניינת על החיים.

-אני רוצה להודות לכל בנאדם שראה בי ראוי להדריך אותו או שהאמין בי מספיק כדי להפקיד את הילדים שלו ואת האהובים שלו בידיים שלי, אין כבוד גדול יותר מבחינתי ועל זה אני אסיר תודה לעד.

-אני רוצה להודות למשפחה האהובה שלי שהשקיעה בי והאמינה בי במהלך 30 שנות אומנויות לחימה, שנתנו לי את החופש לחקור את העולם הזה ולחיות בארצות זרות כדי להמשיך להתפתח ולהתקדם, ושתמכו בי נפשית כלכלית ופיזית בימים שבהם לא ממש יכולתי לעמוד על שתי הרגליים לבד, אוהב אותכם ומעריך אותכם.

-אני מתחיל כרגע דרך חדשה ומאתגרת ואני אקח איתי את כל השיעורים שלמדתי ולימדתי כדי לפרוץ ולהגיע ליעדים שאני רוצה להגיע אליהם.

ממעמקי ליבי תודה לכולם
-אוס-
סנסיי נדים קבלאן

 

תגובות

מומלצים