העדה הדרוזית למען מערך הרפואה בישראל

אירוע גדול שהעדה הדרוזית לא זוכה לו בכל יום, לקחו חלק כל הארגונים, אנשי ציבור אקדמיה ורפואה, בלטו מאוד האחיות הדרוזיות שעובדות בבתי חולים בצפון ובקופות השונות בגליל ובכרמל, מופיד עאמר וחברי העמותה מבטיחים שזה לא האירוע האחרון, ילדי עוספיה ולהקת הדבקה כיכבו על הבמה.

11.06.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
העדה הדרוזית למען מערך הרפואה בישראל

 

 

מלאכים בלבן אירוע תודה לצוותים הרפואיים בישראל. אירוע שקיימה עמותת דרך מופיד עאמר אחים לחיים, לזכרו של סאלח פלאח, האירוע התקיים בפארק היובל בחורפיש, בהשתתפות המוני אנשים מהמגזרים השונים.

פרופסור סלמאן זרקא בשיחה לפורטל הכרמל והצפון מדבר על הרעיון ואיך קם וחשיבות השילוב בין כל העדות לטובת איחוד ועבודה משותפת, בסוף התייחסנו לזקן שסלמאן מגדל בשנה האחרונה.

מופיד עאמר הוגה הרעיון ומוביל את עמותת דרך מופיד עאמר אחים לחיים לזכרו של סאלח פלאח, לא מפסיק להתרגש, הוא מלא בעוצמה וכוח, מסביב לו חברי העמותה מכל הכפרים, משפחה וילדים, כולם נותנים יד להצלחת הרעיון והפרויקט הגדול הזה.

באירוע פגשנו ראשי רשויות דרוזיות, קציני צה"ל ומערך הרפואה, כבוד שופט בית המשפט המחוזי בחיפה ד"ר זאייד פאלח, מנהלי בתי ספר, מנהל כפר הילדים בחורפיש, מנהל בתי הדין הדרוזיים בעכו, עו"ד כמיל מולא ואחרים חשובים רבים.

 

את האירוע הנחה סלמאן אבו רוכן 

 

 

עוד בנושא: מופיד שיודע לקחת למען החברה הדרוזית צניחה חופשית

 

 

מלכים בלבן חורפיש 2021

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

1. חורפישי לפני 3 חודשים
חורפיש

מומלצים