זוהדי מאדי דורש הקמת ועדת חקירה לרצח בנו נעים ז"ל

התמרמרות וכאב רב מלווה את משפחת מאדי שאבדה את בנה הבכור נעים ז"ל, שנהרג מירי של חברו ליחידה בה משרת, אביו זוהדי בשיחה לפורטל הכרמל והצפון מדבר על הרגעים הקשים שעוברת המשפחה, ועל הניסיונות לשבש את מהלכי החקירה.

06.03.2021 מאת: חסין חלבי

זוהדי מאדי אבא של נעים ז"ל

 

מאז ה-18 לפברואר 2021, בשעת לילה בה נורה ונהרג בתחנת המשטרה בעכו שוטר מג"ב בשירות חובה תושב ג'וליס נעים מאדי ז"ל, את הבית של המשפחה פוקדים מנחמים רבים מכל רבדי האוכלוסיה והעדות בישראל.

המקרה הטרגי של ירי ע"י אחד החברים שמשרתים ביחידה עם נעים, נתפס בתדהמה כדבר שלא מתקבל על הדעת, התגובה הראשונית למקרה שהועברה מדוברות מג"ב :"בהמשך לאירוע המצער בו נקבע מותו של הלוחם סמ"ש נעים מאדי ז"ל, מפקד משמר הגבול החליט על עוצר אימונים במג"ב למספר שעות אשר יוקדש להדרכה, הסברה, חידוד נהלים והנחיות, ההדרכה תתבצע לכלל יחידות מג"ב, מפקד מג"ב ומשפחת משמר הגבול משתתפת בצער המשפחה ובאבל הכבד בעקבות מותו של הלוחם".

זוהדי מאדי אביו של נעים ז"ל: "נעים נרצח בדם קר בתחנת המשטרה, המקום שאמור להיות הכי בטוח עבורו, הרוצח היה חבר של נעים ביחידה, הוא אכל ושתה אצלי כמו כל החברים של נעים ביחידה, נעים כשמו כן הוא נעים הליכות ואציל, ואני יודע על איזה ערכים גידלתי את בני".

זוהדי מאדי: "אין סיכו חלילה שהבן שלי ישרוט את עצמו, נעים הוא נינו של המנהיג הבלתי מעורער שייך אמין טריף ז"ל, טרם ההלוויה אנחנו ידענו את האמת ובית המשפט קבע שלא מדובר בהתאבדות ולא בפליטת כדור, כל גורמי המשטרה שנכחו במקום טייחו את הסיפור מתוך כוונה לשבש את מהלכי החקירה".

זוהדי מאדי: "אני סומך על מח"ש, אני מאמין שהם יגיעו לאמת, אבל אני דורש הקמת ועדת חקירה חיצונית שתחקור את הרצח של בני נעים ז"ל".

 

 

זוהדי מתאר את המצב בבית במיוחד של האם והאחים של נעים ז"ל:"אמו של נעים הנכדה של שייך אמין ז"ל שאיבדה את אביה בגיל צעיר, האסון הזה שפקד אותנו ריסק אותנו לרסיסים, יש לנו את איה ואדם שצריך לשמור עליהם מכל משמר, הכאב קשה מנשוא אבל אני ואשתי צריכים להיות חזקים למען הילדים".

זוהדי:"אני מאמין במערכת המשפט, ויודע שיגיעו לחקר האמת, היה פה ניסיון טיוח כדי להעלים ראיות ע"י הרוצח, המניע של הרצח כנראה קנאה, הקנאה הובילה לשנאת חינם וזה הוביל לרצח, כיוון שנעים היה אהוב על כולם, הבן שלי נרצח על ידי רוצח עם מדים".

זוהדי מציין את משפטו של אחיו הצעיר של נעים ז"ל שאמר לו "נעים היה בשבילי כמו אבא קטן".

זוהדי מאדי: "המסר שלי לכולם לשמור על עצמם, מקרה כזה ששוטר על מדים רוצח שוטר בתוך הבסיס עוד לא היה".

 

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

5. בחורה לפני 2 חודשים
קשה לסלוח
4. דרוזי לפני 2 חודשים
תארו
3. אימא לפני 2 חודשים
מצב בלתי נתפס
2. חייל לפני 2 חודשים
עוספיא
1. אזרח לפני 2 חודשים
הסתה איבה שינאה וגזענות

מומלצים