זכרונות מחיים קודמים הוכחה לגלגול נשמות

הזיכרון מחיים קודמים והאמונה בגלגול נשמות, בעבר הדרוזים לא דברו על זה, כי נרדפו ואחרים האשימו אותם בכפירה ובשיגעון,כיום יש כמה שיטות וטכניקות שבאמצעותן אפשר להוכיח קיום גלגול נשמות בין כל בני אדם בעולם

03.03.2018 מאת: דוקטור גבר אבורוכן
זכרונות מחיים קודמים הוכחה לגלגול נשמות

מציאות או דמיון ? אמת או שקר ? מדעי או סיפורי עם ? איך זה יכול להיות ? מי זוכר ? איך ולמה הם ולא אחרים? מה הסיבות ? למה דווקא אצל עמים מסוימים ובתרבויות ספיציפיות ? מאיפה התחיל ולאן ההמשך?.

איך זה משפיע על האדם הזוכר את חייו הקודמים ועל התנהגותו ואישיותו ועל בני המשפחה? איך אחרים מתייחסים אליו ? איך זה משפיע על אורח חייו ועל תפיסת עולמו ? ועוד שאלות רבות סביב הנושא הזה העולות מהאנשים השומעים ממדריכים ומרצים דרוזים ואחרים המסבירים זאת .

כמעט בכל הרצאותיי והדרכותיי לקבוצות השונות מכל מדינות ועמי העולם, נשאלתי על נושא גלגול נשמות ובמיוחד על ילדים דרוזים הזוכרים חלק מהמידע מחייהם הקודמים.

הדבר מדהים ומרתק ומעניין מאד, במאמר קודם על גלגול נשמות ונצחיות הנשמה כאנרגיה רוחנית אוניברסאלית קוסמית, נאמר שזה קיים באמונות ובתרבויות שונות בעולם, ובתרבות ובאמונה הדרוזית.

כשעסקתי בהוראה, הייתי שואל את התלמידים/ות הדרוזיים בכיתה : יש מישהו בכיתה שזוכר משהו מחייו בגלגול הקודם ?, בהרבה כתות היו מצביעים בין 2-5 תלמידים שכן זוכרים. והייתי מבקש מהם לספר את סיפוריהם האישיים מגלגול קודם לשאר התלמידים בכתה, רובם עשו זאת וסיפרו, אחרים לא רצו וכיבדנו אותם גם כן.

כיום יש כמה שיטות וטכניקות שבאמצעותן אפשר להוכיח קיום גלגול נשמות בין כל בני אדם בעולם, באמצעות היפנוזה אפשר להגיע למידע מחיים קודמים, וגם באמצעות מדיטציות, וגם תיקשור, וגם ריווירסינג reversing-שיחזור גלגולים.

ההסבר שלי לתופעה הזאת, המידע מהגלגולים הקודמים נמצא בתודעה הקולקטיבית האוניברסאלית במח האדם العقل الكوني والكلي והמידע הזה עובר עם הנשמה מגוף לגוף במשך אלפי גלגולים, באמצעות דיסקונקי רוחני אנרגטי.

אצל חלק מסוים מהדרוזים כ20% מהאוכלוסיה, החלק הזה של המח והתודעה הקולקטיבית עדיין פעיל ואקטיבי, לכן הם זוכרים ומדברים בגיל צעיר לרוב על חייהם הקודמים.

אצל אחרים שלא זוכרים החלק הזה רדום וחלוד, ולא פעיל, שהם הרוב מבין כל עמי העולם.

השאלה למה זה טוב ? ומה ההשפעות שלו ? והאם מומלץ להיזכר בעבר?.

יש מצדדים לכאן ולשם, זה יכול לפתור או ליצור בעיות שונות אישיות ומשפחתיות וחברתיות, אפשר להיזכר בדברים טובים או שליליים מהעבר, לכן לא מומלץ לחזור אחורה, העבר מת וצריך להתקדם, يللي فات مات, לחיות את ההווה, כאן ועכשיו.

רק במקרים מסוימים של טיפולים רפואיים ונפשיים ושכליים ואיזון גוף-נפש, אפשר לעשות טיפולים ושיחזור גלגולים כדי לפתור בעיות מסוימות, למען תיקון הבריאות הנפשית והשכלית.

כיום יש מחלקות בבתי חולים בעולם שמטפלות בטכניכות אלה ואחרות, על בסיס רפואי ומדעי והתנסות.

צוותי טלוויזיה ותקשורת מהרבה מדינות בעולם הגיעו לכפרים הדרוזים בישראל ובלבנון והפיקו סרטים דוקומנטריים על ילדים דרוזים שזוכרים את הגלגולים הקודמים, כדי לחקור את הנושא ולפרסם, כמו הנשיונל גיאוגרפיק האמריקאי והביבי סי הלונדוני (השתתפי בהסברים בסרט הזה ) וערוצי טלוויזיה בארץ.

בעבר הדרוזים לא דברו על זה, כי נרדפו ואחרים האשימו אותם בכפירה ובשיגעון, ועד היום השכל האנושי בהרבה עמים ותרבויות, לא מפותח מספיק כדי לקבל אמיתות ועובדות רוחניות, כאנרגיות קוסמיות ואלוהיות (אצל הדתיים), שקיימים אצל הדרוזים מלפני דורות רבים, ובקרב קבוצות רוחניות אחרות, במזרח הרחוק ובקבלה היהודית ובזרמים סופיים ורוחניים באסלאם ובנצרות, ובשאר מקומות בעולם.

המאה ה21, זאת המאה של הפצת הידע הרוחני בעולם ובין בני האדם, למען התפתחות השכל האנושי לרמות יותר גבוהות בתהליך האבולוציה הרוחנית של האדם בעולמות העליונים, ובספירות הגבוהות של הקיום הרוחני והאנרגטי.

עם כל זאת, עדיין הדרוזים הדתיים במיוחד שומרים את זה בסוד, חלק מהחילוניים מדברים על כך במידת האפשר, עד לשלב שהעולם ובני האדם יהיו מוכנים שכלית ונפשית לשמוע ולקבל ולהאמין באמיתות ועובדות רוחניות וקיומיות אפילו אצל קבוצות אחרות שונות מהם, כשהסובלנות והחופש השכלי יחליפו את הקיצוניות והגזענות של קבוצות שונות בעולם הזה.

רוב המקרים שחקרתי מבין הילדים הדרוזים, סיפרו על סיבות דרמטיות וקשות למוות שלהם בגלגול הקודם, ומתו בגיל צעיר יחסית, תאונות, רצח, מלחמות, ועוד, והם התגלגלו בחיים העכשוויים כדי להשלים משימות ותפקידים שונים ולהתפתח יותר מאשר החיים הקודמים.

חלקם הכירו את המשפחות הקודמות שלהם והבתים והסביבה והם חיים בצורה נורמלית וטבעית בחברה ובקהילה, בלי יחס מיוחד כלשהו.

הזיכרון מחיים קודמים והאמונה בגלגול נשמות, מעניק לאדם ראיה הוליסטית ומעמיקה על החיים ומהותו ויעודו והמשכיותו כרוח ואנרגיה, וזה מוסיף לאדם המאמין עוצמה רוחנית בלי סוף ובטחון ואומץ להתמודדות עם כל הסוגיות והאתגרים שלו בחיים.

יש כאלה מצליחים יותר, ויש כאלה פחות, ובעצם מנצחים את המוות כסוף האדם, וצוחקים עליו, כי ממשיכים לחיות אחרי המוות הפיזי של הגוף, עוד פעם, ועוד ועוד, עד השחרור הסופי מגלגל החיים-מוות, המוקשה, הארה, נירוונה nirvana, enlightment, העיקר להאמין, בהזדמנות נוספת לחיים ובאפשרות לתקן ולהתקדם ולהתפתח, אמן.

פורטל הכרמל

תגובות

1. موحد كرملي -عسفيا לפני 10 חודשים
استحالة فهم الغيب

מומלצים