מטען צינור התגלה בחצר ביתה של אישה בדליה

זה כבר עבר כל גבול, אותו אדם שנתפס במצלמות האבטחה של הבית, כנראה בא לחפש את מטען הצינור שלא התפוצץ על האישה מדאלית אל כרמל, המשטרה טרם תפסה את המבצע ואותה אישה שמוכרת היטב למשטרה ולאנשי המועצה תישאר בסכנת חיים בשלב זה.

28.08.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מטען צינור התגלה בחצר ביתה של אישה בדליה

 

היא כבר ספגה ירי לעבר ביתה, קללות והתקפות חוזרות השלכת מסמרים ובקבוקים לעבר הבית ומה לא, עכשיו זה הגיע להנחת מטען צינור מאולתר שכנראה היה צריך להיות מופעל נגדה.

 

במשטרה מכירים את האישה שבכל שבוע פותחת תלונה על התנכלויות נגדה, המשטרה בכל תלונה מנסה לסייע ולעזור אבל זה לא מרתיע את המבצעים, שפעם הם מבוגרים ופעם ילדים ונערים ופעם נשים, המצב הזה מחייב הערכות אחרת של המשטרה והנמנה על הביטחון בכפר כדי שהאישה הזו לא תיפגע.

 

יש לציין שבדאלית אל כרמל הונחתה ניידת הסיור לבצע סיורים צמודים בקרבת ביתה בדליה.

 

עוד בנושא: אישה חיה בסכנה בביתה בדאלית אל כרמל.

 

המשטרה חוקרת מקרה נוסף של התפרצות והתנכלות לאישה מבוגרת תושבת אחת השכונות המזרחיות בדאלית אל כרמל, לעבר ביתה של האישה הושלך מטען צינור שלא התפוצץ, האישה הובילה מהלך שתושבי המקום לא אהבו ומאז הפכו את החיים שלה לסיוט מתמשך, למה מחכים? שתרצח.

 

במוקד 100 של משטרת ישראל כבר מכירים טוב את האישה שמתקשרת עשרות פעמים בשבוע, התנכלות מסיבית ולא מפסיקה של תושבי השכונה הזו שרוצים שהאישה הזו תפחד ולא תדבר ותתנגד למה שהם עושים בניגוד לחוקים ולתכנון באזור.

 

בחודשים האחרונים הושלכו לעבר ביתה של האישה חפצים מתפוצצים, שברו ופגעו ברכוש שלה, הציקו וגרמו להפרעות ואך באחד האירועים תקפו אותה פיזית, שהכל מלווה בקללות ומילים לא מקובלות.

 

המקרים הללו גרמו לאותה אישה להוציא כספים רבים ממה שאין לה על מיגון והצבת מצלמות וגידור השטח שלה, ולמרות הכל, השבוע אדם קפץ מעל הגדר מהצד האחורי וניסה לפתוח את דלת ביתה, שבר את הידית ונעלם, קודם לכן הושלך לעבר החצר מטען צינור קטן שבמזל לא התפוצץ.

 

אז אם יקרה לאישה הזו דבר רע, שאף אחד לא יגיד לא ידענו. האישה הזו עשתה טוב לכל השכנים והכפר בזה שמנעה השתלטות על הרכוש וקביעת מצב חדש בכפר הדרוזי, שההשלכות שלו היו יכולות להיות קשות לעתיד בעידן של רשות מקומית חלשה ואנרכייה שולטת בכל פינה בכפר.

 

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

4. סמי לפני 19 ימים
דליה זה כפר דרוזי
3. مواطن לפני 19 ימים
ناس بلا شرف
2. אשר גינצבורג לפני 19 ימים
מעוניין לעזור לאישה
1. الحارة الشرقية לפני 19 ימים
الامن والامان

מומלצים