סא"ל הילה אקשטיין צופה הצלחה רבה למיזם המגורים בדליה

ראש מנהל מגורים בצה"ל סא"ל הילה אקשטיין, בשיחה לפורטל הכרמל והצפון, על מיזם המגורים שהולך ונשלם לשיווק בשטח דאלית אל כרמל, סא"ל הילה מפקדת הפרויקט "זה מיזם ראשוני מסוגו בארץ שמוקם בישוב דרוזי".

23.06.2020 מאת: חסין חלבי
סא"ל הילה אקשטיין צופה הצלחה רבה למיזם המגורים בדליה

 

סא"ל הילה אקשטיין שכבר ביקרה ומכירה טוב את האזור בו מוקמת שכונה למגורים של משרתי הקבע, מספירה על המיזם והמהלכים שנעשו עד היום למען משרתי הקבע בצה"ל גם בתחום המגורים.

סא"ל הילה אקשטיין מובילה את אחד התפקידים החשובים בצה"ל כתמריץ למשרתי קבע מכל היחידות לדאוג להם להשתלב בחיי החברה בכל המובנים.

סא"ל הילה אקשטיין:"במיזם שותפים כל יחידות צה"ל של משרתי הקבע, שמאפשר שילוב של משרתי הקבע במיזם המגורים בתנאי שהם נשארים בשירות קבע לתקופה המוסכמת בין 3 ל 5 שנים, היחידה דואגת למשרתי קבע, ליווי פיננסי שמקבלים מהיחידה, כל השלב הראשוני המקדים של היתכנות כלכלית בכלל, לקחת חלק בפרויקט ואיזה יחידת דיור תתאים לו ולמשפחתו לפי גובה ההכנסה שלו, אנחנו בעצם נותנים למשרת הקבע את כל האפשרויות לרכוש דירה שמתאימה לו, יחד עם ליווי בנקאי ומתן משכנתאות לצורך מאותו בנק שאנו בוחרים לעבוד איתו".

סא"ל הילה אקשטיין:"זה מיזם ראשוני מסוגו בארץ שמוקם בישוב דרוזי בדאלית אל כרמל, של הקמת 95 יחידות דיור בשכונה המזרחית לכפר, בתוך 11 מבנים שהם 4 קומות כל מבנה, בשיטה מדורגת עם מפלסים, שמותאם לנוף של הר הכרמל, בס"כ בפרויקט עצמו יש 185 יחידות דיור שמתוכם 95 של משרתי הקבע בצה"ל, המבנים מתוכננים בצורה מתקדמת ומשוכללת שהותאמה לתנאי הבניה במקום, כולל חניה לכל דירה, והחשוב מכל שמנהלת המגורים בצה"ל פתוחה לכל משרתי הקבע, המיזם הזה לא שונה ממיזמים אחרים שהוקמו ומוקמים בארץ ע"י המנהלת ".

סא"ל הילה אקשטיין:"המיזם הזה הולך להיות מהמוצלחים ביותר שלנו, במיוחד מי שהולך להתגורר בדירות הללו אוכלוסייה מהטובה והאיכותית שיש בצה"ל, שלשם זה אנחנו רוצים שהם ישארו בשירות קבע, ועובדה במיזמים דומים למיזם הזה, כמות המתעניינים הייתה גדולה, כי זה מיזם טוב ונותן פתרונות נכונים לאוכלוסיה שלנו שמשרתת בקבע".

סא"ל הילה אקשטיין:"השיווק מתקיים בסוף השבוע בדאלית אל כרמל במעמד שיח' מוופאק טריף וראשי המועצות, כולל בכירי הצבא, כל ההודעות הופצו למשרתי קבע בצה"ל, בפרויקט לוקח חלק מנהל אוכלוסיות בצה"ל שמוביל אלוף משנה פארס עטילה, בנוסף לגורמים נוספים".

בהמשך נביא לכם שיחה עם ראש מנהל אוכלוסיות בצה"ל אלוף משנה פארס עטילה, שמעורב ודוחף את מיזם המגורים המוקם בדאלית אל כרמל.

 

תגובות

11. ابن البلاد לפני 2 ימים
اول الرقص حنجله
10. לא אהבתי לפני 8 ימים
מה קורה
9. עספאוי לפני 8 ימים
לכפר החביב דליה
8. .. לפני 9 ימים
בדיחה
7. עספיא לפני 9 ימים
תושב עספיא
6. דלאויי לפני 9 ימים
זה הדבר הטוב שקרה לכפר הדרוזי
5. פרו-ישראלים לפני 9 ימים
תעשו גם בישובים דרוזים נוספים..
4. דרוזים ישראלים לפני 9 ימים
יפה מאד..כל הכבוד..זה הפתרון...
3. סמי לפני 9 ימים
אני לא מסכים
2. מן הישוב לפני 9 ימים
איפה מסתתר ראש המועצה
1. בוקר טוב לפני 9 ימים
מה עם הזרים

מומלצים