סלמאן:"המצב מחייב שינוי יסודי וימים יגידו"

בעל העסקים חלבי סלמאן לוגיסטיקה בע"מ, אחד מבעלי העסקים הגדולים בכרמל בשיחה לפורטל הכרמל והצפון, על שנת הקורונה, המפעל הגדול שמעסיק רבים מכל העדות, על מצב התכנון בכרמל והנזק שגרם רפיק ובעיקר על הצורך והדחף לעשות שינוי בהנהגת דאלית אל כרמל.

29.08.2021 מאת: חסין חלבי
סלמאן:"המצב מחייב שינוי יסודי וימים יגידו"

 

סלמאן חלבי שכבר מנוסה בזירה הפוליטית בכפרי הכרמל, הוא אחד המעורבים ביותר בחיי החברה המקומית, מבין טוב מה קורה מסביב, הוא עצמו והעסקים סבלו בגלל החלטות לא נכונות של התכנון בדאלית אל כרמל.

 

סלמאן חלבי הוא לא רק בעל עסקים מצליח, הוא אחד האנשים הקשורים בחיי החברה ונמצא בכל מקום למען האחר בחברה הדרוזית ובישראל. סלמאן תורם רבות למרכזים ולמוסדות שנותנים שירותים לשכבה החלשה.

 

על שנת הקורונה, סלמאן מדבר על צמיחה למרות המשבר הכלכלי וחברת חלבי סלמאן לוגיסטיקה בע"מ שהוא מוביל עם משפחתו הצליחה להתפתח ולהמשיך להעניק שירותים לכל המגזרים בכל הארץ בצורה הטובה, מה שנתן לה את ההתפתחות שבסופו של דבר מי שזכה בזה אותם משפחות רבות שבאות מכל המגזרים וזוכים לפרנסה מכובדת מחברת סלמאן.

 

לגבי התכנון והכוונות של סלמאן להתמודד לראשות המועצה, ודעתו על מה שקורה בתכנון, סלמאן רואה בעיות רבות ובמיוחד בתכנית שהפקידה המועצה, זה שלא נכלל בתוך תכנית ההסכמות ועדת קלעגי וסיפוח מעל 3500 דונם לשטח השיפוט של דאלית אל כרמל, שבתכנית יש קרקעות מנהל שהיה מן הראוי לקחת לצורך שטחי מנהל במקום לקחת מהאזרח הקטן.

 

סלמאן: "אני יודע שהמדינה מתכננת על אדמת מנהל, לוקחים 20 אחוז שטח ציבורי, אצלנו תכננו על 30 אחוז וזה מקשה על מימוש התכנון בכפרים שלנו, במיוחד לאלו שיש חצי דונם, ועוד רק באחרונה אחרי 30 שנה אושרה פנינת הכרמל שהופקדה לפני הרבה שנים, מה נגיד לגבי התכניות העתידיות של היום".

 

למרות שסלמאן מתכחש להתמודדות שלו אבל כל הסימנים הולכים לכיוון ההתמודדות לראש רשות דאלית אל כרמל ואם שומעים היטב מבינים את המילים לקראת סיום השיחה, שיש מקום לשינוי במערך ההנהגה של דאלית אל כרמל.

 

 

 

סלמאן חלבי בעל עסקים דאלית אל כרמל

תגובות

21. פאדי להיאני לפני 15 ימים
אני מאמין בך סלמאן
20. אני לפני 18 ימים
למספר 19 אתה מפגר במאה אחוז
19. תושב הכפר לא ממשפחת חלבי לפני 18 ימים
דליה
18. סמי לפני 18 ימים
רכילות
17. גל לפני 18 ימים
סלמאן אדם מקצועי ואמין
16. من دالية الكرمل לפני 18 ימים
للسيد سلمان الغالي
15. אזרח לפני 18 ימים
מופתע
14. ראן לפני 18 ימים
האיש הנכון במקום הנכון
13. דילאווי1 לפני 18 ימים
إستغفر ربك
12. אמיר חלבי לפני 18 ימים
בהצלחה
11. חלבי רוח זידאני לפני 18 ימים
כל הכבוד סלמאן
10. דלואני לפני 18 ימים
תגובה
9. זידאני לפני 19 ימים
ראיון חזק ומדויק
8. דילאוי לפני 19 ימים
סלמאן היקר
7. כארם לפני 19 ימים
ברכות אבו מרואן
6. לא מהמשפחה לפני 19 ימים
אנשים טובים יושבים בבית למה?
5. מדליה לפני 19 ימים
מכיר כולם
4. דליה לפני 19 ימים
סלמאן אדם מקצועי
3. חלבי לפני 19 ימים
תתמודד סלמאן
2. חלבי לפני 19 ימים
חשוב לתת תקווה לדור הבא
1. زيدان לפני 19 ימים
البلد خربانه

מומלצים