עו"ד מוני עזורה משפט גיבוש וחברה

בחצר הווילה בביתם של עו"ד מוני ותמר עזורה בזיכרון יעקב, מפגש גיבוש של צוות המשרד והשותפים, במופע של יובל קרן שלקח אותם להביט עמוק ללבו של אדם, עו"ד מוני:"עד היום כל החלטות בית המשפט העליון ופסקי הדין גם הקשורים לנתניהו נכונים"

04.07.2020 מאת: חלבי חסין את רחל אבידר
עו"ד מוני עזורה משפט גיבוש וחברה

"יש טענות נגד בית המשפט העליון, בסה"כ בית המשפט העיליון מצוין והחלטותיו גם בקשר לנתניהו נכונות". כך אומר עו"ד מוני עזורה.

עו"ד עזורה הבעלים של משרד עורכי דין, משרדו התמחה בייצוג זוכים בתיקי הוצאה לפועל ודיני חברות ועד אשר הגיע למשרד מהגדולים שמעסיק עשרות עובדים, בכל שנה מתקיים בחצר הבית מפגש של הצוות, בערב זה היתה גם פרידה מעורכת דין טלי שעבדה במשרד והולכת למשרד עצמאי.

את הערב ארגנה וסידרה עורכת דין חני אבידן יחד עם מוני, בחצר עם הבריכה והג'קוזי, במה וכיבוד כיד המלך, וצפיה בהצגתו של יובל קרן שלקח את עורכי הדין למקומות שונים שרצה והם היו מיוחדים מרותקים והלכו עם יובל לכל מקום שרצה לקחת אותם.

המיוחד בכל הערב הזה הוא הגיבוש, מפגש של צוות גדול שברוב היום עסוק ואין לו זמן לנשמה, ויובל הוביל אותם לשם.

עו"ד מוני עזורה אחד האנשים המנוסים בתחום המשפט והחברה בשיחה לפורטל הכרמל והצפון על החלטות בית המשפט העליון ואימון הציבור במשפט בישראל, לאור המשברים האחרונים ממה שקורה עם משפט ראש הממשלה נתניהו, פרשת אפי נווה והמצב הכלכלי בישראל לאור משבר הקורונה ועוד.

עו"ד מוני:"המשרד ער למצב הכלכלי ואת זה אנו רואים בכמות הפניות של החברות שמדווחות על קריסה כלכלית בעסקים שלהם, בכל משבר יש מי שמפסיד ומי שמרוויח המשרד שלי ושל השותפים שלי עו"ד אלי עמר ועו"ד רותם חניני בימים אלו עובד שעות נוספות וזה כך בחיים, גם אבא שלי היה אומר לי את זה".

עו"ד מוני:" אני יכול להבין שיש טענות נגד בית המשפט העליון, אבל לדעתי באיזה שהוא מקום עברו את הפסים, בסך הכל בית המשפט העליון שלנו מצוין, הוא מוביל דעה ואפשר להאמין בפסיקות שלו והם נכונות גם הקשורות לנתניהו".

 

עו"ד מוני :"אף אחד לא יכול להשפיע על היועץ המשפטי לממשלה ולא על ההחלטות שלו, הוא חזק ומבין את הדברים ואוי ליועץ משפטי שיהיה נכנע לקולות הציבור, אפשר להגיד שההחלטות לא נכונות אבל משפט עושים בבית משפט ולא ברחוב ".

עו"ד מוני עזורה הוביל עשרות מיזמים לטובת שיפור תהליכי הגבייה של החובות בישראל, בנושא ההתמודדות עם חייבים קשים בנוסף לפיקוח על מערך קליטת הלקוחות.

 

עו"ד מוני עזורה השקיע ממיטב מרצו לטובת הציבור כולל הגשת עתירות מינהליות ועתירות לבית משפט הגבוה לצדק ושם דגש מיוחד בפעילות בנושאי חינוך. במסגרת פעילותו והתמחותו בנושא חינוך, פעל לטובת הקמת בתי ספר כמו פתיחת כפר הנוער מאיר שפייה לטובת ילדי זכרון יעקב שביקשו ללמוד שם במסגרת תוכנית הלימודית "מופ"ת, הקמת ופתיחת בית הספר קשת בזכרון יעקב, התמחה בייצוג בפני ועדת השמה, הקמת תקנונים לבתי ספר, ייצוג ועד מוסדי בעתירות שונות, ייצוג מנהלים ומורים וכיוצ"ב.

יש לציין שמשרד עו"ד עזורה מוני היה שותף מלא לכמה מההלכות המשפטיות הנבחרות בישראל בנוסף לשינויי חקיקה וכאשר שניים מפסקי הדין הללו אף נלמדים במוסדות אקדמאיים במסגרת הפקולטה למשפטים הלכת מזורסקי והלכת קידוחי הצפון.

עו"ד מוני הוציא לאור ספר תחת הכותרת ש"ח-מט הגבייה ובו מנסה הוא להעביר מניסיונו הרב לטובת הגנה על עסקים מפני עוקצים ולאחרונה הוציא חוברת "פנקס קליטת לקוח" לטובת קליטה נכונה של לקוח חדש בבית העסק.

 

בבית של עו"ד מוני עזורה

תגובות

מומלצים