רס"ן כארם עראידה ממשיך את מורשת אביו

היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים התברכה בחיילים מצוינים ומוערכים שעושים את עבודתם נאמנה בצורה מקצועית, אחד מהם רס"ן כארם עראידה סגן רע"ן יע"פ במנהלת התיאום והקישור לעזה שממשיך את מורשתו של אביו המנוח נעים עראידה ז"ל.

09.09.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
רס"ן כארם עראידה ממשיך את מורשת אביו

 

קציני מחלקת הייעוץ לענייני פלסטיניים של היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים שופכים אור על העשייה מאחורי הקלעים ומברכים לרגל חג נבי סבלאן.

 

לקציני מחלקת היע״פ במתפ"ש במטה, במנהלות התיאום והקישור ביהודה ושומרון ובמנהלת התיאום והקישור לעזה, תפקיד מרכזי בגיבוש תמונת המצב ברחוב הפלסטיני ושיקופה לדרגים השונים.

 

בראיון מיוחד לרגל חגי תשרי וחג נבי סבלאן עה"ש מספר רס״ן כארם עראידה, על העשייה של המחלקה ומברך לרגל תקופת החגים והחופשות. 

 

סגן ראש ענף יע"פ במנהלת התיאום והקישור לעזה, רס"ן כארם עראידה (35), נשוי ואב לשני ילדים, המתגורר בכפר מראר ומשרת ביחידה כ-15 שנה, כאשר הוא ממשיך את מורשת התרומה למדינה שהותיר אחריו אביו, נעים עראידה, שנפטר בשנת 2015 ושימש כשגריר ישראל בנורבגיה ופרופסור לספרות עברית.

 

כארם: "אבי ז"ל תמיד העמיד לנגד עיניו את הרצון שנתקדם ונעמוד בחזית העשייה בכל תחום בו נעסוק, זאת מתוך תחושת שליחות ומקצועיות, שכיום מהווים עבורי ועבור ארבעת אחיי מצפן בכל מישור בחיינו. על כן ראיתי לנגד עיניי תמיד את החשיבות להתקדם במסגרת השירות".

 

כארם: "עוד כחייל במנהל האזרחי זכיתי לקחת חלק בשינוי ובהתקדמות של הענף עם חלוף השנים, זאת לצד שירותי כיום כסגן רע"ן יע"פ במנהלת התיאום והקישור לעזה. על אף שיהודה ושומרון ורצועת עזה שונות בתכליתן, התפקיד טומן בחובו מטרה זהה, הכרת הלכי הרוח ברחוב הפלסטיני, במטרה לספק את תמונת המצב המדוייקת שתאפשר קבלת החלטות לשם שמירה על היציבות הביטחונית באזור".

 

 

פורטל הכרמל

תמונות דובר מתפ"ש

תגובות

מומלצים