1,100 מתנדבי נוער מד"א השתתפו בקורסי הקיץ של מגן דוד אדום

החופש הגדול בסימן הצלת חיים במהלך החופש הגדול, מקיים מגן דוד אדום את קורסי הקיץ המסורתיים במטרה לשפר ולשדרג את הכשרתם הרפואית של בני הנוער המתנדבים במד"א.

27.08.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
1,100 מתנדבי נוער מד"א השתתפו בקורסי הקיץ של מגן דוד אדום

צילום מד"א

 

המתנדבים הוכשרו לטפל באירוע רב נפגעים וקיבלו כלים מקצועיים להדרכת עזרה ראשונה, בעזרתם יכשירו במהלך השנה הקרובה את דור העתיד של נוער מד"א.

 

כ-450 מתנדבי נוער מד"א מכלל רחבי הארץ הוכשרו להדרכת עזרה ראשונה וכ- 700 מתנדבי נוער נוספים שדרגו את הכשרתם הרפואית ולמדו כיצד לסייע לחובשים ולפראמדיקים בטיפול באירוע רב נפגעים. מתנדבי הנוער של מד"א התנסו באמצעי הדרכה טכנולוגיים מתקדמים כגון תוכנות סימולציה, משחקי מולטימדיה שכוללים שימוש במשקפי VR (מציאות מדומה) שפותחו במיוחד על מנת לשפר את ההכשרה של  דור העתיד של מד"א.

 

הקורסים התקיימו במתכונת של קפסולות, תוך הקפדה נוקשה על כללי הקורונה וההגבלות ותוך שמירה על הנחיות משרד החינוך בנושא "מחנות קיץ". על מנת לשמור על בריאות המשתתפים, הוחלט במד"א כי ההשתתפות בקורס מותנית בתעודת מתחסן או מחלים, כחלק ממדיניות הארגון לעידוד חיסונים ושמירה על בריאות הציבור.

 

מנכ"ל מד"א אלי בין: "מרגש לראות מדי קיץ את מתנדבי הנוער, דור העתיד של מד"א, משקיעים מזמנם על מנת לשפר ולשדרג את הכלים המקצועיים שברשותם – במטרה להציל חיי אדם. כוחו של מד"א טמון בהון האנושי המרכיב אותו, ונוער מד"א הוא נכס חשוב מאין כמותו לארגון. אני מאחל הצלחה לבוגרי הקורסים ושנת לימודים בריאה ובטוחה".

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים