בימים אלה כל מה שילד צריך זה מבוגר אחד שיאמין בו

מהם הדברים הכי חשובים שילדים צריכים? כיצד מצליחים להגיע לכל ילד ולייצר שינוי במסגרת החינוכית הקיימת? מהם אותם האויבים הגדולים של החינוך וההורות בישראל 2020? האם יש לנו שליטה בתור הורים על אושר ילדינו? ארגז כלים להורים לתקופה מאתגרת זו

28.12.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
בימים אלה כל מה שילד צריך זה מבוגר אחד שיאמין בו

 

ההתמודדויות עבור הורים בתקופת הקורונה הן רבות ומורכבות. הצורך לתווך המציאות המשתנה מידי רגע לילדים, לנהל את סיר הלחץ בבית, להתמודד עם השעמום והבדידות, לפקח על הלמידה, לתקשר עם המתבגרים, לשמור על סמכות הורית, לנהל זמן מסכים ולהיות עם יד על הדופק כשהילדים ברשת, להתמודד עם הפרעות קשב, הפרעות אכילה וקשיים רגשיים, לשמור בנוסף גם על הזוגיות ובאופן כללי לשמור על השפיות האישית.

מעולם לא נאלצנו כהורים להתמודד עם קשיים רבים כל כך בזמן כה קצר. במשרד לחיזוק וקידום קהילתי רואים אתכם ההורים הנמצאים בעין הסערה והכינו עבורכם ארגז כלים לתקופה זו. יחד עם מכון אדלר יצרו את הפודקאסט 'הורות בימי קורונה' בו תוכלו לשמוע ממיטב המומחים בארץ עצות ודרכים להתמודדות עם המצב הנוכחי לשמירה על החוסן המשפחתי.

בפודקאסט הראשון בסדרה 'הורות בימי קורונה' שוחחו עם יהונתן דורון על אמונה והורות.
יהונתן דורון, איש חינוך ויועץ משפחתי מוסמך מחבר הספר "כל מה שילד צריך". שהוא קיצור של המשפט "כל מה שילד צריך זה מבוגר אחד שיאמין בו" אותו אמר הרב שלמה קרליבך. 

מיהו אותו "מבוגר" ומהו התהליך שהוא צריך לעבור עם הילד כדי להעניק לו כל מה שהוא צריך וזקוק לו?

מהם הדברים הכי חשובים שילדים צריכים? כיצד מצליחים להגיע לכל ילד ולייצר שינוי במסגרת החינוכית הקיימת?

מהם אותם "האויבים הגדולים" של החינוך וההורות בישראל 2020? האם יש לנו שליטה, בתור הורים, על אושר ילדינו?

כל זאת ועוד תוכל לשמוע ולהאזין כאן בפודקאסט הראשון בסדרה 'הורות בימי קורונה' > "כל מה שילד צריך זה מבוגר אחד שיאמין בו".

 

תגובות

מומלצים