האם יסודי דתי אלאשראק יעבור לבניין יסודי ג' בעוספיה?

לאור המשבר בעניין חט"ב דתי אלאשראק, מועצת עוספיה אמורה למצוא חלופה לשנת הלימודים הבאה, לאור הנתונים שאנו חושפים היום בנושא הרישום לכתות א', המגמה שנראית שעוספיה תיוותר על סמל מוסד חינוכי, פוזאת חמדאן מכחיש את כל הנאמר, לפרטים.

30.06.2020 מאת: חסין חלבי
האם יסודי דתי אלאשראק יעבור לבניין יסודי ג' בעוספיה?

 

שאלות רבות עולות בשבוע האחרון ע"י הורים, צוות חינוכי וועדי הורים, איפה מועצת עוספיה רוצה לאכלס לשנה הבאה את מאות התלמידים מיסודי אלאשראק?, והשאלה האם מועצת עוספיה הולכת לוותר על סמל מוסד חינוכי? והאם יסודי אלאשראק יעבור לבניין יסודי ג' בשכונה המערבית בעוספיה?.

מנהל מחלקת חינוך במועצת עוספיה המחנך פוזאת חמדאן מכחיש את כל הנאמר, ומסביר שכרגע אין עוד החלטה סופית לגבי התלמידים של חט"ב דתי אלאשראק ולגבי השאלה מדוע רק מספר קטן נרשם ליסודי ג'? פוזאת חמדאן: "אזור הרישום של בית הספר יסודי ג' הינו 32 בלבד, בחט"ב אלאשראק הבניין ללא היתר וכנראה שאנחנו נצטרך למצוא חלופה, בינתיים עוד אין כלום".

לפורטל הכרמל והצפון הובאו נתונים על רישום תלמידים חדשים לכיתה א', ביסודי א' עוספיה נרשמו 96 תלמידים וביסודי ב' עוספיה נרשמו 66 תלמידים וביסודי ג' עוספיה נרשמו 16 תלמידים , עד לשעת הכנת הכתבה נרשמו לבית הספר 25 תלמידים בלבד.

ביסודי אלאשראק ירשמו שתי כתות אחת מעוספיה ואחת מדאלית אל כרמל. השאלה אם הדברים תואמו עם ועד ההורים מדליה ומעוספיה? ואם הם יסכימו לזה? והשאלה הנוספת האם עוספיה מתואמת עם ראש מועצת דליה רפיק חלבי? אם הדבר הזה יקרה זה יהיה הסוף לחינוך הדתי המשותף לשני הכפרים.

זה לא סוד וזה כבר פרסמנו בעבר, שיש מערכת יחסים עכורה בבית ספר יסודי ג', בין חלק מהמורות בשיתוף ועד ההורים, והמנהלת עביר כיוף, אם באמת המועצה תוביל לביטול סמל מוסד, מה יהיה גורלם של המורים והמורות ואנשי האחזקה בבית ספר?.

 

פורטל הכרמל

תגובות

9. עספיא לפני 3 חודשים
تربية وتعليم؟؟؟!!!!
8. بدل לפני 3 חודשים
بدل
7. מנסורי לפני 3 חודשים
כמה חבל שזה המצב
6. מעוספיה אבא לילד לפני 3 חודשים
עוספיה
5. הורים לפני 3 חודשים
סימן לתשומת לב
4. ام לפני 3 חודשים
ام
3. مواطنة לפני 3 חודשים
כואב
2. הורים לפני 3 חודשים
עוספיה ודאליה
1. הורים לפני 3 חודשים
בי"ס ג .. כושל טוטאלית...לסגור אותו

מומלצים