נגינה ופסנתרים בבניין אלמנאל עוספיה

מרכז הפסנתרים שמוביל איליה לוריא שנמצא במתחם ספריית אלמנאל בעוספיה, מתחם חינוכי ומקום בטוח לילדים ושקט למשפחות, איליה הבעלים של לוריא פיאנו לוקח אותנו לפסנתרים ואהבתו למוזיקה ועד כמה העוצמה החיובית שנמצאת באלמנאל בעוספיה.

11.12.2020 מאת: שיר חלבי
נגינה ופסנתרים בבניין אלמנאל עוספיה

 

משפחת דביאן שהובילה לבניית עסק מרכזי לחינוך במרכז עוספיה, שבתוכו משתלבים מקצועות חינוכיים, כולל ספרייה ומכלול רחב של דברים רבים שמשתלבים בתוך ספריית אלמנאל, בנוסף למרכז הפסנתר ועוד נושאים רבים לשעות הפנאי והשלווה החינוכית לנפש גם בצלילי הפסנתר והדברים המיוחדים והרחבים במתחם הספרייה.

איליה לוריא שעוסק בכוונון ושיפוץ פסנתרים, אחד מבעלי המקצוע המובילים בתחום, עם הרבה ניסיון של שנים ביבוא פסנתרים ובמכירתם.

איליה יודע להביא את הפסנתרים האיכותיים ביותר, הוא נחשב לאחד המובילים בשוק הפסנתרים והמחירים שהוא מציג ללקוחות, איליה מייבא פסנתרים ומטפל ומכוון פסנתרים באותו זמן.

איליה:"אני נהנה להיות בעוספיה כי זה מקום שאוהב תרבות ומוזיקה ובעיקר הצלחות חינוכיות, אני מעניק לכל פסנתר יחס אישי, בהתאם למאפיינים הייחודיים שלו, ואני יודע כיצד להפיק ממנו את המיטב, ובעיקר מתמחה בשיפוץ כללי לפסנתרים ישנים, כלי נגינה חדש הוא נפלא, אך אין כמו כלי נגינה עתיק, שבקלידיו טמון הקסם של ימי העבר".

"לקחת פסנתר כזה ולהחזיר לו את הברק שבחזות ואת הכוח שבצליל היא מלאכת מחשבת, ואני גאה ביכולתי לעשות זאת פעם אחרי פעם"

איליה לוריא 050-5293670

 

עוד בנושא:

"עינב הלב החינוכי של ספריית אלמנאל עוספיה"

ספריית אלמנאל עוצמה חינוכית בכרמל

 

לדברים בסרטון

 

 

פסנתרים אלמנאל עוספיה

תגובות

מומלצים