קרן טראמפ תרמה חצי מיליון ש"ח לשיפור המתמטיקה בכרמל

סיון לנדמן אחראית שותפויות מקומיות מקרן טראמפ, בשותפות עם הרשות המקומית, משרד החינוך ורשת דרכא, יקדמו בכסף של קרן טראמפ את לימודי המתמטיקה 5 יחידות, עופר בן שבת, סלימאן סלאמה ורפיק חלבי, קרן טראמפ פועלת לבלום את ההידרדרות בשיעורי המצוינות בלימודי המתמטיקה.

04.11.2021 מאת: חסין חלבי
קרן טראמפ תרמה חצי מיליון ש"ח לשיפור המתמטיקה בכרמל

 

 

 

מפגש במרכז תרבות בדאלית אל כרמל של מנהלים ומורים מובילים במתמטיקה, יחד עם מפקח המתמטיקה במשרד החינוך סלימאן סלאמה שהציג מצגת אודות מצב החינוך ולאן היעדים שמתכוונים להוביל בתכנית.

 

עופר בן שבת מוביל את תכנית המתמטיקה והמצוינות בדלית אל כרמל, מציין שבעת שהתחילו בתכנית לפני שנתיים זיהו חולשה בקרב תלמידי דליה במצוינות מתמטיקה ולכן החליטו לשפר ולחזק את התלמידים, עופר הוביל את הערב ודיבר בפני הסגל החינוכי על התכנית ומה המטרות העתידיות.

 

רפיק חלבי שמבין שבלי סגל מורים מיומן ומוכשר לא ניתן להוביל, מסמן מטרה לחזק את המתמטיקה בקרב תלמידי דליה.

 

מנהלת אגף החינוך במועצת דליה ד"ר חיה ילניק דיברה על חשיבות הבאת התכנית לדליה ועוספיה :"זה צעד חשוב שיכול לקדם את לימודי המתמטיקה בכפר , אני מאוד גאה בצוות המורים ובמערכת שלנו בדליה".

 

נציגת דרכא רויטל לבגורן דיברה על שיתוף הפעולה בין רשת דרכא למועצת דאלית אל כרמל ועד כמה המטרה חשובה למען הצלחת התלמידים של דליה.

 

מירי יובל מפקחת משרד החינוך דיברה שבכל מקום שיש בו רוח חינוכית צריך מישהו חם שיוביל את הישוב.

 

קרן טראמפ נוסדה בשנת 2011 כדי לסייע למערכת החינוך בישראל לבלום את ההידרדרות בשיעורי המצוינות בלימודי המתמטיקה והמדעים בבתי הספר העל יסודיים ולהניע בה שיפור משמעותי.

 

ביחד עם שותפים רבים משקיעים במצוינות, חדשנות טכנולוגית, לצמיחה כלכלית, לפריצות דרך מדעיות, ולצמצום פערים. הקרן עם השותפים פועלת בבתי הספר בישראל, בכל המגזרים והאזורים ומעשירה תלמידות ותלמידים הנכונים לאתגר המצוינות, והמטרה להדביק את הפער בהישגי החינוך מול מדינות העולם.

 

בשנים 2011-2018 עיקר המאמץ הוקדש להגדלת מספר הלומדים במסלולי חמש היחידות בתיכון במתמטיקה ובפיזיקה. החל משנת 2019 הפנו משאבים לחטיבת הביניים כדי להעלות את רמת הלמידה ולהרחיב את בסיס המצוינות.

 

 

קרן טראמפ חיזוק המתמטיקה בדליה ועוספיה

פורטל הכרמל

תגובות

11. סמי לפני 23 ימים
טוב מאוד ידיעה משמחת
10. הורים לפני 23 ימים
הילדים שלנו חשובים יותר מכל אחד אחר
9. מורה לפני 23 ימים
סלימאן אדם מקצועי ביותר ויכול לעזור
8. עדן לפני 23 ימים
העולם חייב מתמטיקה
7. חינוך לפני 23 ימים
השקעה טובה אם תלך טוב בלי פוליטיקה
6. חלבי קוח לפני 23 ימים
פעם ראשונה רפיק עושה דבר טוב
5. ישראלי לפני 23 ימים
טראפ למען הערבים הישראלים
4. חלבי לפני 23 ימים
לאחד שלום
3. עיספאויי לפני 23 ימים
אלופיים
2. אימא לפני 23 ימים
דבר טוב קורה כאן
1. אמיר חסר דיור 10 שנים חי בשכירות...... לפני 23 ימים
אין בושה

מומלצים