יום שישי של תאונות בדליה ועוספיה

בסוף השבוע הזה לא ברור איזה קללה נחתה על כפרי הדרוזים בכרמל, זה התחיל בשעות ערב בתאונה ראשונה והמשיך עד אחרי חצות, אין ספק שהתשתיות של הכבישים וחוסר זהירות של נהגים הם הגורם העיקרי לתאונות, בשתי התאונות בלילה במזל לא היו הרוגים, לפרטים

08.06.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
יום שישי של תאונות בדליה ועוספיה

 

כביש 672 הוא אחד המסוכנים לנסיעה בו, ככה הגדירה אותו המשטרה "כביש אדום" כבר ב2013.

בשנה האחרונה הכביש בדליה עבר שיפורים, מה שמנע חלק מהתאונות העצמאיות, שהנפגעים רק באותו רכב.

בפתחים שנשארו למעבר לכביש שם בעיקר מתרחשות התאונות, ליד מגרש הכדורגל, מספר מטרים משם יש ככר וניתן להסתובב בככר ולהיכנס לשכונה של מרכז תרבות, ולאלה שיוצאים הולכים ימינה מסתובבים בככר התחתון ועולים.

בתאונה הזו אמש נפגעו שני אנשים קל אבל נגרם נזק לרכוש.

בכביש אלמסיל גם שם אותה בעיה קשה, שאין הפרדה ואין הסדרי תנועה, ארעה תאונה בין שני כלי רכב, מאותה סיבה של התפרצות לכביש, שנהג אחר לא שם לב והיתה התנגשות בין שני הרכבים. מהמקום לא פונו פצועים ונגרם נזק לרכוש.

לקראת חצות רכב נסע בגלעין הכפר בדאלית אל כרמל, במעבר לכיוון אלדוואר, רכב שהגיע ממערב פגע בו בעוצמה, במקרה הזה בנס לא היו הרוגים, נגרם נזק כבד לרכוש.

שעה אחרי, ביציאה מתחנת הדלק בעוספיה, ארעה תאונת דרכים בין 3 כלי רכב, שוב בשל חוסר זהירות, מהמקום פונו שני נפגעים ונגרם נזק לרכוש.

נושא תאונות הדרכים בכפרי הכרמל אמור לעלות על סדר היום ולהיות מטופל בעדיפות ראשונה. הנהיגה הפרועה מחייבת את האחראים להחמיר בענישה עם אותם נהגים שמסכנים את הציבור ובעיקר את הולכי הרגל.

 

פורטל הכרמל

תגובות

6. אזרח לפני 12 חודשים
נהגים נבלות
5. Ss לפני 12 חודשים
אין כביש מסוכן יש נהג מסוכן
4. אייל לפני 12 חודשים
אין זמן להורים
3. נהג לפני 12 חודשים
בלתי אפשרי לסוע בכפרים
2. תאונות לפני 12 חודשים
חוסר ריכוז של הנהגים על הכביש...
1. רמי לפני 12 חודשים
דליה

מומלצים