אינטרקלאב ראשון מסוגו בזן אומנויות לחימה

בכל שנה פורץ מועדון זן אומנויות לחימה גבולות חדשים ופותח בפני התלמידים אפשרויות חדשות ומלהיבות, הפעם היינו עדים לעוד פריצת דרך מרגשת , מותחת ומאתגרת. 

01.01.2018 מאת: פורטל הכרמל
אינטרקלאב ראשון מסוגו בזן אומנויות לחימה

ביום שישי התקיים האינטרקלאב הראשון בבי״ס זן אומנויות לחימה בכרמל. האינטרקלאב מהווה נקודת מפנה חשובה בהתפתחות התלמידים לקראת התמודדיות במגוון זירות חובבניות ומקצועיות בעתיד.

באירוע התקיימו קרבות אגרוף, קיקבוקסינג, גראפלינג, MMA c class, MMA b class. האינטרקלאב יתקיים פעם בחודש ויעודד את התלמידים להתנסות במגוון סגנונות הלחימה.

כל התלמידים שהשתתפו באירוע עשו עבודה נפלאה ונלחמו בצורה מלהיבה ומעוררת השראה, יכולנו לראות את העידוד מהמשפחות והחברים, את ההתרגשות של כולם לפני הקרבות ובמהלכם, תחושת הסיפוק שבאה בעקבות קרבות קשים ועקשים, האחווה בין הלוחמים אבל בעיקר את התחושה שמשהו חדש ורענן קרה פה.

נדים קבלאן: "בפעם הראשונה יכלו ההורים להיות חלק פעיל בקרבות של בניהם ובנותיהם כשניתנה להם ההזדמנות ללוות את ילדיהם כאנשי פינה, ברגעים לפני הקרב יכולנו לראות הורים מתדריכים את ילדיהם לפני הקרבות שלהם, חלק עברו על תוכנית המשחק, חלק תירגלו מהלכים לקראת הקרב, במהלך הקרבות כולם עודדו את כולם ותמכו אחד בשני, אחרי הקרבות יכולנו לראות את הגאווה בעיני כולם ואת תחושת ההקלה אצל ההורים".

נדים קבלאן: "תודה לכל מי שלקח חלק באינטרקלאב , תודה לתלמידים על קרבות מרגשים ומדהימים, תודה להורים על התמיכה והספורטיביות ותודה למועדון זן שנותן במה לתלמידים על מנת שיוכלו להתפתח ולגדול".

נדים: "בוא להצטרף למשפחה התקשרו עכשיו לקביעת אימון ניסיון 0544481527, אוס חברים ושנה חדשה מתוקה מלאה בהרבה אושר וכושר מכל מועדון זן אומנויות לחימה בכרמל".

נדים והלוחמים הקטנים של זן בכרמל

תגובות

מומלצים