מי שם מקלות בגלגלים הדוהרים של הפועל דאלית אל כרמל?

משחק צמרת בין קבוצות הכדורגל הפועל דאלית אל כרמל להפועל יפיע לא התקיים בגלל המאבטחים שהגיעו למגרש בעוספיה ולא לדליה, השופט מחמד מוסטפא מכפר כנא שהגיע ללא קוונים פעל לפי הכללים וביטל את המשחק אחרי רבע שעה של המתנה.

31.03.2021 מאת: חסין חלבי
מי שם מקלות בגלגלים הדוהרים של הפועל דאלית אל כרמל?

 

ליגה ג' מחוז יזרעאל, תחרות מי יחזיק את המקום הראשון, בין הקבוצות צעירי אום אלפחם, הפועל דליה, צעירי נצרת, הפועל אלבטוף והפועל יפיע, נקודה מפרידה בין הקבוצות בראש הטבלה.

באוויר היו עצבים, כעס והאשמות לא קלות נגד חברת השמירה. מנהל המגרש ריאד, מחזיק תיק הספורט עאמר חסיסי, הנהלת הפועל והשחקנים, התאכזבו וברגע כל החשק ירד להם, בגלל ששניים מהמאבטחים היו חסרים, והשופט לא היה מוכן להמתין עוד עשר דקות עד להגעתם של המאבטחים, שהגיעו רגע אחרי שהקבוצה היריבה מיפיע עזבה את המגרש ונסעה הביתה.

צפינו במנהל קבוצת יפיע עסאם אבו עבד שניסה לשכנע את השופט לקיים את המשחק. הוא בשלב מסוים היה מרוצה שקבוצתו לא שיחקה, כי אם יוחלט ע"י בית הדין להתאחדות לכדורגל להעניק הפסד טכני לדליה, יפיע תזכה בשתי נקודות יקרות מדליה.

ויסאם עיסמי שחקן ופרשן של פורטל הכרמל והצפון, מדבר על המצב הקשה שנקלע אליו הכדורגל בכפר ועל אי בנייה חזקה מהיסוד והשקעה בילדים ובנוער, ויסאם מאחל בהצלחה להפועל דליה.

מאמן הקבוצה מועאד נסר אלדין לא רוצה להאשים אף אחד, אבל אומר שזה בושה שאין לדאלית אל כרמל קבוצה בליגה הבכירה ובעיקר המחשבה וההסתכלות אחורה לשנים בהם אלפים היו מגיעים לעודד את הפועל דליה.

עאמר חסיסי מחזיק תיק הספורט במועצת דליה, רואה בחומרה ומאשים את חברת האבטחה. עאמר רואה שיש לדליה קבוצה טובה שנהנית מתקציבים ותנאים טובים, כולל מתקנים שמאפשרים אימון קל בכל שעה.

זו פעם שניה שקורה מקרה כזה עם הפועל דליה.

הפועל דאלית אל כרמל קיימה 6 משחקים, ניצחה ב5 מהם וסיימה בתיקו במשחק אחד. הקבוצה ללא הפסדים. השנה הקבוצה הבקיעה 22 שערים, ושער אחד בלבד ספג שוער הקבוצה רביע והבה. הקבוצה נמצאת עם 16 נקודות .

 

לדברים בסרטון

 

משחק הפועל דליה 2021 בוטל

תגובות

10. למגיב מס'9 לפני 20 ימים
כרגיל כמנהגכם
9. למספר 8 לפני 20 ימים
אתה שקרן כמו האדון שלך
8. لرقم 7 לפני 20 ימים
الواقع مزري
7. 5 אתה לא דרוזי לפני 20 ימים
אתה לא דרוזי
6. דליה לפני 21 ימים
דלית אל כרמל
5. مواطن לפני 21 ימים
ابيحكو على كرمل
4. אמיר לפני 21 ימים
הרסו את הספורט בכפר
3. סמי לפני 21 ימים
הנה אנחנו הדרוזים
2. אמיר לפני 21 ימים
עאמר לך הבייתה
1. אוהד ספורט לפני 21 ימים
בדאלית אלכרמל

מומלצים