קבוצת רמת גן אלופת הטורניר בכדורת דשא בחיפה

רגע אחרי היציאה ממשבר הקורונה מנהלי מועדון כדורת דשא בחיפה הובילו את התחרות הארצית, שבה השתתפו קבוצות מהמועדונים השונים בארץ, התחרות התחילה ובתחילת מאי נקטעה בגלל מבצע שומר החומות, התחרות הסתיימה בצורה טובה.

06.06.2021 מאת: ברוך ליבמן
קבוצת רמת גן אלופת הטורניר בכדורת דשא בחיפה

 

 


רגע לפני תחילת התחרות פגשנו את המארגנים ממועדון חיפה בכדורת דשא, נשיא המועדון מיכאל לנסמן וד"ר אלכסנדרה תירוש וקפטן הקבוצה יגאל יחד אז שיתפו אותנו באופן וחוקי המשחק. מאז נצמדנו לדיווחים השותפים מהטורניר בחיפה   קישור  כולל  חודש תחרויות ארציות כדורת דשא בחיפה

הסתיים חודש תחרויות ארציות כדורת דשא חיפה, והחל  טורניר תחרויות זוגות צפון, בתחרות כדורת דשא  זכתה קבוצת רמת גן אלופת הטורניר.

המשתתפים בתחרויות הכדורת בכלל ובטורניר החודשי בפרט הדגישו את ההנאה שלהם מתחרויות במועדון חיפה הממוקם בפינת חמד יפיפיה המשקיפה על הים והכרמל גם יחד.

השבוע הרביעי של תחריות חודש חיפה והסתיים בטקס חגיגי וארוחה במועדון, חלוקת פרסים וגביעים למנצחים.

נשיא המועדון מיכאל לנסמן התגאה בהשתתפותם והשגיהם של החברים/ ות  וציין בגאווה את חבר המועדוןן שמנהל את מגרשי הדשא בחיפה, המגרשים הטובים ביותר מבין כל המעדונים.

חלוקת הפרסים כללה פרסים למנצחים בכל שבוע תחרותי וגביעים לקבוצה מרמת- גן שהצליחה לרכז את מירב הנקודות מכל חודש התחרויות.

הסתיים חודש תחרויות ארציות כדורת דשא חיפה והחל טורניר תחריות "זוגות צפוניים" התחרות מתפרסת בכל המעדונים בארץ, השבוע הקרוב זה יתקיים במגרש בחיפה.

 

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים