אולפן גרין סקרין מקצועי חבילת שירותים מקיפה להפקות וידאו וטלוויזיה

רוב הפקות הווידאו והטלוויזיה כיום מתבצעות באולפני גרין סקרין, זהו אולפן מתקדם להפקות וידאו באיכות גבוהה עם תחושה ריאליסטית.

04.11.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
אולפן גרין סקרין מקצועי חבילת שירותים מקיפה להפקות וידאו וטלוויזיה

 

באולפני גרין סקרין נהוג להפיק קליפים, פרסומות איכותיות, תוכניות אירוח לשידור בטלוויזיה, קמפיינים ויראליים ועוד. האולפן הירוק חייב לעמוד בסטנדרטים הנדרשים להפקה באיכות גבוהה, האולפן חייב להיות ממוזג בהתאמה לתקן המחייב מבחינת רעש, יש בו תאורה ממוחשבת וציוד מקצועי נוסף.

מאפייני האולפן הירוק

אולפן גרין סקרין מקצועי הוא אולפן מיוחד ומתקדם לצילום אובייקטים שונים בשילוב גרפיקה וצילומי וידאו ברקע. באולפן הירוק ניתן לצלם את השחקנים או הקריינים באיכות Full HD ולאחר מכן בחדר העריכה משלבים את דמות השחקן או הקריין עם רקע מתאים, כאשר הרקע יכול להיות סטטי, למשל תמונת נוף המוקרנת מאחורי קריין המקריא את התחזית היומית, אך אפשר לשלב גם רקע דינמי.

האולפן הירוק בנוי בצורה מיוחדת כדי למנוע השתקפות של האור והחזרי צבע מהקירות, צוות האולפן מכין את התפאורה מראש ובוחר היכן למקם את המסכים הירוקים כדי להבטיח צילום ריאליסטי ואיכותי. לאחר הצילומים באולפן מתחילים בעבודות העריכה, ובשלב זה מוסיפים אובייקטים שונים לתמונה או לסרט עליהם דמותו של השחקן צריכה להופיע. זו הסיבה מדוע השחקנים בקליפ או בתוכנית המצולמת נדרשים ללבוש בגדים בצבע שונה מגוון המסך הירוק, אחרת הם יופיעו כשקופים בצילום.

שלבי ההפקה

הפקה מקצועית באולפני גרין סקרין מתחילה בתכנון קפדני לפרטי פרטים. לאחר פגישת הכרות עם הלקוח קובעים את חבילת השירות. החבילה יכולה לכלול שירות מקיף ומלא, לרבות בימוי, כתיבת תסריט, איפור, סטייליסטים, תפאורה ועוד. יש לקוחות הזקוקים רק לשירותי הצילום והפוסט פרודקשן, לקוחות אחרים זקוקים לשירות מלא, לרבות שידור התוכנית בזמן אמת בערוצי הטלוויזיה השונים או באינטרנט.

אולפן מסך ירוק מספק את התשתית הנדרשת והמתקדמת לצילום איכותי, לעריכה ולשידור. הצוות המיומן של האולפן מלווה את הלקוח ומבצע את מלאכתו במקצועיות. באולפן מסך ירוק תמצאו את כל התשתית הנדרשת להפקה, כולל לובי מרוח, חדרי איפור, ציוד צילום מקצועי, פוסט פרודקשן ועוד.   

אולפן ירוק במרכז הארץ

חברת Sun Video מתמחה בהפקות וידאו וטלוויזיה באולפנים מתקדמים עם תשתיות חדשניות, החברה מציעה מעטפת שירותים רחבה ומקיפה לכל הלקוחות. האולפנים מספקים חבילת שירותים מקיפה להפקות אולפן מורכבות או קטנות, הן לטלוויזיה והן לקולנוע או למדיות אחרות. החברה מחזיקה ציוד מקצועי באולפנים, כולל מצלמות Full HD וגריד תאורה ממוחשב.

אולפני סאן וידאו מציעים תשתית מקיפה ומתקדמת באמצעותה ניתן להפיק באולפנים שידורים חיים, קליפים, תוכניות טלוויזיה באיכות גבוהה, משדרי אינטרנט, פרסומות וכדומה. החברה מציעה שירות הכולל הכנה לקראת ההפקה והצילומים, פוסט פרודקשן, חדרי איפור, לובי מרווח לצוות ההפקה והמשתתפים, חניה בשפע ועוד. בין לקוחות החברה – חדשות הבידור, קשת, רשת, כאן, אורנג', פלאפון, בנק לאומי, גרואה, בנד דיסקונט, חברת החשמל ועוד.

 

תגובות

מומלצים