אירוע בת מצווה בחיפה והסביבה רק לילדים או גם למבוגרים

למרות חופי הים, והנוף המשגע החיים בעיר חיפה יכולים להפוך למעט שגרתיים, לכן כאשר יש סיבה למסיבה כולם ששים לחגוג. תכנון אירוע כמו בת מצווה בחיפה יכול בהחלט להפוך לגולת הכותרת של השנה.

07.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
אירוע בת מצווה בחיפה והסביבה רק לילדים או גם למבוגרים

freepik

 

בהחלט מרגש שהילדה הקטנה שלא מזמן נולדה הגיעה למצוות וכבר הופכת לנערה. במהלך שלבי התכנון וודאי תשימו לב שעולות לכם המון שאלות שצריכות לקבל מענה ולהוביל להחלטות, אחת מהן היא השאלה מה יותר כדאי: לחגוג בת מצווה רק עם ילדים או להזמין גם מבוגרים?

תלוי במיקום

כאשר גרים בחיפה יש כל כך הרבה מקומות לחגוג בהם בהתאם לכל העדפה, טעם, סגנון אישי וסדר גודל של תקציב. לכן קודם כל החליטו מהו המיקום שבו תרצו לציין בת מצווה בחיפה. המיקום שתבחרו לא פעם יעזור לכם להחליט האם להזמין רק ילדים או לבחור גם מבוגרים. יש מקומות שיש להם הגבלת מקום, אחרים מתאימים בעיקר לילדים ופחות למבוגרים וכדומה.

גודל התקציב

גודל התקציב שעומד לרשותכם גם יכול להכריע ולהשפיע על היקפו של האירוע. מטבע הדברים ככל שהתקציב גדול יותר כך תוכלו לשכור אולם או גן אירועים בחיפה שיכולים להכיל כמות גדולה יותר של אנשים ואז תוכלו להזמין את כל מי שתרצו. כאשר התקציב מוגבל אפשר לערוך אירוע אינטימי ונחמד רק לחברים קרובים.

רצון כלת האירוע

דרך נוספת להחליט האם להזמין גם מבוגרים או רק ילדים לבת מצווה בחיפה היא לשאול את כלת האירוע. לילדת הבת מצווש בוודאי יש העדפות כאלו ואחרות וחלום על אירוע מושלם וייחודי. לכן כדאי ורצוי לשבת יחד, ליישר קו לגבי ציפיות שלה ושלכם ולהסכים על הדרך הנכונה לחגוג את בת המצווה, תוך שבוחרים את הקונספט שכולם רוצים.

מהו הקונספט שבחרתם לאירוע?

לא כולם מעדיפים לחגוג באולם עם משפחה וחברים ויש משפחות ששמחות לבחור בקונספט מעט יותר ידידותי לילדים. כמובן שלא כל קונספט מתאים למבוגרים וילדים כאחד, ועליכם להחליט מה תרצו. אם הקונספט הוא חדר בריחה או לייזר טאג בהחלט אפשר לשלב בו גם בני משפחה מבוגרים. אך אם מדובר בבת מצווה עם קונספט מעט יותר ילדותי, אפשר בהחלט לוותר על המבוגרים.

כולם כלולים?

יש משפחות שלא מתחברות לרעיון של אירועים נפרדים לחברים ובני משפחה. לרוב הן יעדיפו להזמין ילדים ומבוגרים לאירוע אחד גדול ועשיר באטרקציות שמחות ומקפיצות במקום להסתבך עם פיצול אירועים ואז תכנון והפקת אירוע ילדים ואירוע משפחתי בנפרד. 

בשורה התחתונה: כאשר מתכננים בת מצווה בחיפה, אין נכון או לא נכון, וכל משפחה צריכה לבחור את האפשרות שמתאימה לה ולאופייה. מנגד זכרו שיש גם ילדת בת מצווה בתמונה, לכן שתפו אותה בכל התכנונים של החגיגות, כך שגם עבורה האירוע יהיה מושלם.

 

תגובות

מומלצים