אלון גל והשיטה שתחזיר לכם את השליטה לידיים

במבט ראשון, במיוחד עבור מי שנמצא במצב כלכלי רעוע, המירוץ לדירה ב180 יום בשיטת אלון גל עשוי להיראות כמו עוד דרך רגילה שאולי עוזרת לאנשים מסוימים, אבל לא בהכרח מהווה פתרון פיננסי אמיתי עבור אחרים.

09.10.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
אלון גל והשיטה שתחזיר לכם את השליטה לידיים

FREEPIK

 

אין ספק שבגלל ריבוי השיטות קל להתבלבל וקשה מאד להבין מה כן עוזר ומה לא, אך אם בוחנים את הדברים לעומק, נראה כי אלון גל מציע צורת חשיבה עדכנית ורעננה שמאפשרת לכל אחד ובמיוחד למשפחות הנמצאות בנקודה של קושי כלכלי משמעותי, הזדמנות אמיתית לצאת לחופש כלכלי ובעיקר את האפשרות לקחת את השליטה בחזרה לידיים.

 

אם כך, מהו בעצם המירוץ לדירה ב180 יום? ובכן, אלון גל הוא דמות מוכרת בעיקר בזכות ההופעות הטלוויזיונית שלו, אבל חשוב לדעת שאת הכלים שהוא נותן לאנשים להם הוא עוזר בטלוויזיה, כל יכול לקבל באמצעות השיטה הזו. המירוץ לדירה ב-180 יום בשיטת אלון גל היא למעשה חשיבה כלכלית מרעננת שמאפשרת לכל אדם ולכל משפחה ואפילו למי ששרוי בחובות כלכליים כבדים ונמצא במינוס, לחזור ולקיים את עצמו בצורה טובה ובטוחה. אם גם אתם נמצאים בנקודה כזו בחיים, אנו רוצים להסביר לעומק על השיטה של אלון גל ולהראות איך היא יכולה לעזור גם לכם ולהביא לכם כאן עדות של משפחה אחת ששינתה את מהלך חייה בעזרת המירוץ לדירה ב180 יום.

 

אז איך זה בדיוק עובד?

ובכן, אם תשאלו אדם שנמצא בתודעה כלכלית של עוני ודוחק אם יש אפשרות להפוך את הקערה על פיה, ככל הנראה תתקלו בייאוש ובתפיסה שאומרת שזהו בעצם המצב ושאין יותר מדי מה לעשות איתו. אם תשאלו את אלון גל לעומת זאת, תשמעו שזה משהו שכל אחד יכול לעשות על ידי שינוי תפיסות, עקביות ויישום של צעדים ברורים למדי. מהם אותם הצעדים? ובכן, הנה עיקרי הדברים של אלון גל על קצה המזלג:

  • הטמעת צרכנות נבונה: המירוץ לדירה ב180 יום בשיטת אלון גל שם דגש גדול על אחת הבעיות הנפוצות של משפחות ישראליות, הנושא של צרכנות נבונה. כולנו נדרשים להוצאות מדי חודש ורבים מאיתנו לא יודעים איך לעשות את זה בצורה נכונה. על פי אלון גל, הדבר הראשון שצריך לעשות זה להגדיר את רמת החיים שלנו ולהבין איך היינו רוצים לחיות. מכאן אפשר להתחיל לנתח את ההוצאות שלנו ולהפוך לצרכנים חכמים ובעיקר מודעים יותר.
  • חיסול חובות ויציאה ממינוס: זהו על פי אלון גל העול הכלכלי הכבד ביותר של הישראלי הממוצע ושל משפחות בפרט. על מנת לצאת לעצמאות כלכלית יש לחסל את החובות בצורה מסודרת ושיטתית ולהיפטר מהמינוס בחשבון הבנק שהוא בעצם, אם לא ידעתם, הלוואה בתנאים הכי גרועים שיש.
  • חיפוש מקורות כספיים שאנו לא מודעים אליהם: כמעט לכל אדם יש מקורות כספיים כאלו כמו ירושות עבודות, החזרי מס, כספים שמגיעים משירות מילואים פעיל וכן הלאה. בעזרת המירוץ לדירה ב180 יום בשיטת אלון גל ניתן לאתר את הכספים הללו ולהיעזר בהם לקראת עצמאות כלכלית.
  • יצירת משכורת שלישית: כחלק מהשיטה שלו, מספר אלון גל על האופי האנושי שמשאיר כל אחד מאיתנו באזור הנוחות שלו. האמת היא שגם אם אנחנו עובדים במשרה מלאה, אנו יכולים לייצר לעצמינו הכנסה נוספת, מעין משכורת שלישית שתאפשר לנו להגדיל את ההכנסות ואפילו תצמצם את ההוצאות על הדרך.
  • ביצוע השקעות עצמיות: המירוץ לדירה ב180 יום מראה עד כמה חשוב שכל אדם ייצור לעצמו השקעות רווחיות ויציבות לאורך שנים. אלון גל מדגיש פעם אחר פעם כי לא מדובר על צעד למומחים פיננסיים, ובעזרת הצוות המקצועי של השיטה כל אחד יכול לייצר השקעות כאלו שאפילו יחליפו את ההלוואות בעתיד.

 

מצוין. אבל איך זה עובד בפועל?

אז ברור שהבנה של הדברים האלה היא לא מספיקה וכדי ליישם את הנקודות החשובות צריך לדעת איך עושים את זה. אצל מרבית המשפחות הקושי המתמיד נובע מהפער הזה בדיוק וכאן בדיוק באה לידי ביטוי הייחודיות בשיטה של אלון גל.

בעוד טכניקות אחרות לא ייתנו לכם כלים של ממש ליישם את הדברים הללו, השיטה של אלון גל נותנת לכם גישה קבועה לתכנים אינטרטיים שמסבירים איך עושים את זה צעד אחר צעד. לצד זאת, לאורך כל התהליך אתם זוכים לליווי הצמוד מאנשי הצוות המוסמכים של אלון גל וכן מקבלים סיוע באופן אישי ממנו בכמה וכמה נקודות. המירוץ לדירה ב180 יום בשיטת אלון גל היא טכניקה שנועדה לוודא שאתם מפנימים עד הסוף את הדברים, יודעים להציב יעדים שיאפשרו לכם לקלוע לאותן המטרות הלכה למעשה ורואים תוצאות בשטח, מתוך הבנה כי מדובר בתהליך ארוך ועקבי ולא במה שנהוג לקרוא לו "זבנג וגמרנו".

נכון, אלון גל לא ממציא דברים חדשים, אבל התפיסה שלו לגבי ההתנהלות הכלכלית של יחידים ומשפחות בישראל היא בהחלט חדשה ומרעננת, וכדי להבין את זה בדיוק שווה לשמוע את הסיפור של משפחת עזורי מנשר.

 

"ככה יצאנו מעבדות לחירות"

"את אלון גל אנחנו מכירים בעיקר מהטלוויזיה, ונחמד היה לראות איך הוא עוזר לעסקים, אבל האמת היא שלא ידענו בהתחלה שהוא מאפשר גם למשפחות לקבל כלים להתנהלות כלכלית נכונה יותר. אני גננת במקצועי ובעלי הוא חשמלאי שעובד בחברת שיפוצים גדולה בחיפה ויש לנו שלושה ילדים. המשכורת שלי יחסית נמוכה ושל בעלי יותר גבוהה, אבל אפילו שהסכום הכולל אמור לכלכל אותנו בכבוד, מאז שבת הזקונים שלנו נולדה נכנסו לצרות גדולות עם מינוס שרק הולך ומעמיק והלוואות שאנחנו לא באמת מצליחים להחזיר".

"הגעתי אל המירוץ לדירה ב180 ממש במקרה אחרי שחברה סיפרה לי על אלון גל ועל השיטה שלו, ואחרי לא מעט היסוסים והתלבטויות החלטנו ללכת על זה. בדיעבד אני חושבת שזו ההחלטה החשובה ביותר שעשינו עד כה. בשלב הראשון ניתחנו לראשונה בחיים שלנו את ההתנהלות הכלכלית שלנו. שמנו דגש על הוצאות מיותרות, ראינו איפה אפשר לקצץ וגם הגדרנו בדיוק על מה אנחנו לא מוכנים לוותר. מכאן, הצלחנו לאתר כספים שהיו חייבים לנו מביטוח לאומי ומס הכנסה שעזרו לנו לצמצם את המינוס ולהחזיר את ההלוואות, וגיליתי שבשעות הפנויות שלי יש כמה מסגרות באזור שאני יכולה לעבוד בהן ולהגדיל את ההכנסות שלנו אפילו יותר. בעלי גילה שיש לו כספים מקרן השתלמות ישנה וכאן הרגשנו בפעם הראשונה מזה שנים שאנחנו מצליחים לנשום לרווחה".

"אחרי שנה וחצי החובות חוסלו כליל ואפילו הצלחנו לחסוך כמה שקלים בכל חודש ולשים בצד. בכסף הזה קנינו את הדירה הראשונה שלנו להשקעה, ושכר הדירה שאנחנו מקבלים מכסה את ההחזר ואפילו משאיר אותנו עם רווח קטן ביד. אני לא יודעת מה היינו עושים בלי השיטה של אלון גל, ואני יודעת שהרבה מזה גם קשור אלינו, להתמדה ולרצון הגדול שלנו לעשות שינוי אמיתי בחיים. אם אתם שואלים אותי, אנחנו ההוכחה שכל אחד יכול לעשות את זה בעזרת השיטה של אלון גל ואנחנו ממליצים עליה בחום".

 

 

תגובות

מומלצים