גדרות ברזל לגינה ולחצר

גידור של שטח פרטי הוא דרך יעילה במיוחד להרחקת אורחים בלתי קרואים והגנה מפני גניבות, פריצות וונזליזם. ככל שמדובר על גדרות ברזל הרי שהן ללא ספק גורם הרתעתי וזאת עוד לפני שמישהו בכלל חשב לטפס עליהן או לנסות לנסר אותן.

28.12.2018 מאת: פורטל הכרמל
גדרות ברזל לגינה ולחצר

כאשר אנו נתקלים בגדר ברזל גבוהה מיד נבין שמדובר על מקום לשמור שהבעלים שלו מקפיד על כניסה מבוקרת רק דרך השער הראשי.

שוק הגידור מכיל כיום שפע של אפשרויות וישנן חברות רבות שמציעות התקנה וייצור של גדרות ברזל איכותיות. חשוב לבחור את הגדר על פי הצרכים שלנו כל שהיא תעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

סוגי הגדרות הקיימים היום

אין זה משנה אם מדובר על אי תנועה, גינה, פארק ציבורי, שטח חקלאי או חנייה צמודה ליד הבית. בכל מקרה הבחירה בגדר שעשויה מברזל היא הטובה והיעילה ביותר. הברזל הוא חומר חזק שכאשר מטפלים בו בצורה נכונה הוא יחזיק מעמד שנים רבות וישרת אתכם נאמנה:

  • כשאנו מעוניינים להתקין שער או גדר מברזל חשוב להבין מה המטרה שלנו, ואיך הגדר תשתלב במבנה המדובר. בחירה בברזל תביא להרתעה טובה של כל מי שינסה לחדור לשטח באופן בלתי מורשה.
  • אמנם לא כל מבנה זקוק לגדר ברזל גבוהה ומאובטחת, אך במקרים רבים נרצה להגן על הבית או העסק. גדר לבית פרטי תהיה מאופיינת בדרך כלל בעיצוב נקי ורך יותר מאשר מבנים מוסדיים או ציבוריים. אחרי הכול לא היינו רוצים להפוך את המראה של הבית למאיים יתר על המידה.
  • אם מדובר על מוסד ציבורי כמו בית ספר או מוסד ממשלתי כל שהוא נוכל לבחור בגדר יותר מסיבית. היא תהיה בטיחותית ובמקרים רבים גם יוצב שומר בשער של המקום שיבצע סלקציה במבקרים. ניתן להתקין גם מצלמות שיתעדו כל ניסיון כניסה לא מורשה.
  • גדר ברזל יש לצבוע בחומרים מיוחדים שמגנים עליה מפני קורוזיה וחלודה.
  • משרדים שמעוניינים לשמור על צביון בטיחותי ורציני יוכלו להתקין גדר ברזל בעלת שער שנפתח על ידי שלט או שומר. בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום ולקבל טיפים חשובים שיעזרו לכם להחליט איזו גדר ברזל להתקין.

גם בישובים קהילתיים

במושבים וישובים קהילתיים שונים ניתן למצוא גדרות ברזל ושערים שמופקדים על בטחון המקום. הגדרות נחשבות לחזקות ובטיחותיות ובלתי חדירות וניתן להתקין עליהן גם חוטי תיל דוקרני שיסייע בהרחקת פורצים ומסיגי גבול.

את הגדר מתקינה חברה מקצועית ואמינה אלופי הברזל. החברה יודעת כיצד לבצע את העבודה במהירות וביעילות רבה מבלי להתפשר על העוצמה והבטיחות של הגדר. ניתן להתאים את העיצוב של הגדר למקום שבו היא אמורה להיות מוקמת, ולזכות בגדר שתשמור על המתקן, השטח או המבנה לאורך שנים ארוכות. כדאי להאיר את הגדר כך שגם אם ינסו לטפס עליה הפריצה תיחשף במהירות רבה.

המאמר באדיבות אתר "אלופי הברזל": https://ironchampions.co.il ביצוע כל סוגי עבודות הברזל כולל מעקות, סורגים, גדרות ועוד...

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים