דווקא עכשיו: ספא בצפון שיעשה לכם טוב לנפש, לגוף ולזוגיות

אם עד לשנת 2020 כולנו חשבנו שאנחנו חיים בעולם שזז במהירות ולא נח לרגע, משבר הקורונה טרף את כל הקלפים. ולמרות שמדובר בתקופה שאמורה הלכה למעשה להיות רגועה יותר ועסוקה פחות, מדובר במצב מותח, מטריד ומפר שלווה בקרב אנשים רבים.

12.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
דווקא עכשיו: ספא בצפון שיעשה לכם טוב לנפש, לגוף ולזוגיות

קרדיט תמונה: depositphotos.com

 

היעדר השגרה והשיבוש שלה יוצרים בעיות גם בתוך התא המשפחתי, כאשר שני בני הזוג מטבע הדברים מבססים ביניהם את האינטראקציה על לחצים ודאגות שמשפיעים זה על זו.

לכן ספא בצפון, דווקא בתקופה הקרובה, יכול להוות מעין "תרופת נגד" למתחים והתסכולים שנובעים מהמצב. עיסוי מרגיע ומשחרר יעיל מאוד לזרימת הדם התקינה למערכות הגוף וכך מאפשר למערכות לפעול כראוי ולהתמלא בכוחות טובים. כשהתפקוד הגופני מצליח להשיב לעצמו ערכים שאבדו, מתקבלת גם בהירות מחשבה, אופטימיות ונינוחות. בדיוק אותם הדברים שאבדו לכולנו כאשר הקורונה נכנסה לחיינו.

מדוע דווקא בצפון?

לא רק העיסוי עצמו הופך לשחקן חשוב בתקופה הנוכחית, אלא גם המקום שבו הוא מתבצע. לניתוק מהאווירה הכללית הלחוצה יש חשיבות גבוהה מאוד משום שרק מקום נייטלי יכול לעזור לעורר את הגוף והתודעה לחוויה ומצבים חדשים ולהשיג שיפור לטובה. זוהי הסיבה שגם לפני משבר הקורונה, רבים העדיפו להגיע אל ספא בצפון הרחוק ולהשלים לעצמם את חוויית הרוגע, הודות למרחבים הפתוחים והירוקים, הנוף הכפרי והאווירה הרגועה.

מהן האפשרויות המוצעות בספא?

כל ספא בצפון ערוך למגוון רחב של טיפולים ועיסויים, בהתאם להעדפה של היחיד או הזוג שמעוניינים בעיסוי. בתוך הספא ניתן לבחור את שיטת הטיפול, כמו עיסוי שוודי, רקמות עמוק, כוסות, רוח, אבנים חמות, עיסוי קרקפת, עיסוי בשמנים ארומטיים, עיסוי זוגי, רפלקסולוגיה ועוד. הספא כולל תפריט עיסויים המפרט את כל אחת מהטכניקות לרבות מחירים. אם תעדיפו לקבל החלטה רק בסמוך לכניסה לחדר העיסוי, מומלץ להתייעץ עם המעסה כדי להחליט על השיטה המתאימה ביותר. מכיוון שטיפול דרך מגע יכול לעורר השפעות שונות על כל אדם, רצוי להחליט על המטרה שלשמה הגעתם וממנה לכוון לטיפול מתאים. יכול להיות שחלק יבקשו להרגיע את השרירים התפוסים והכואבים במקביל לחוויית הרוגע, בעוד שאחרים יעדיפו מיקוד באזור גוף מסוים בלבד, כמו הקרקפת או כפות הרגליים.

איך בוחרים ספא בצפון?

קיימים המון מרכזי ספא בצפון המציעים לאורחיהם פינוק, רוגע וחוויה. אך כשהתקופה הקשה מסכנת תחומי חיים נוספים, חשוב לבחור במקום שיודע כיצד לטפל דרך המגע גם בבעיות נוספות. בתחום הזוגי למשל, אין צורך במצבי קיצון מיוחדים כדי לעורר מתחים ומחלוקות, אך תקופה לחוצה מאוד רק תגביר אותם. לכן בני זוג רבים מעדיפים להגיע לספא שמספק להם חוויה משותפת, מלכדת ונעימה, שאחריה הדברים עשויים להשתפר גם ביחד וגם אצל כל אחד לעצמו. מומלץ לבחור ספא בצפון בהתאם לרצון האמיתי שעומד מאחורי סיבת הנסיעה. מקום שמתמחה בצרכים המדויקים, יוכל להגיש לכם מקום מפלט אמיתי מהשגרה ולעזור לשפר את הרגשתכם הטובה.

מקום המפלט המושלם מהלחץ של התקופה

אם חשוב לכם לתחזק את גופכם ואת הזוגיות שלכם בתקופה הקשה ולצלוח את המשבר באופן מאוזן, רגוע ובהיר יותר., תוכלו להגיע אל ספא קסם בצפון שבבית לחם הגלילית וליהנות יחד כזוג מחוויה משחררת ומקרבת לבבות. מתחם הספא מעניק עיסויים זוגיים מקצועיים לרבות סדנאות עיסוי בהן בני הזוג לומדים כיצד לעסות זה את זו מתוך מקום נעים, בטוח ואהוב. בנוסף תוכלו להתארח במתחם הצימרים המושקע במקום וליהנות מסדנאות זוגיות נוספות, המשפרות את התקשורת הגופנית בין בני הזוג ומסוגלות להצית את האש מחדש. המקום ערוך לתקופת הקורונה ושומר על ניקיון וסטריליות מלאים על פי כל ההנחיות.

 

תגובות

מומלצים