האם ניתן להדביר נגד יתושים?

מאז "העלייה" הראשונה שלהם לארץ, יתושים מהווים מטרד אשר מגיע בכל שנה מחדש וגורם לתופעות לא נעימות רבות. מלבד העקיצות הטורדניות של יתושים, הם גם מעבירים מחלות מסוכנות, וקשה במיוחד להיפטר מהם כאשר הם מוצאים להם נחלה.

11.10.2018 מאת: פורטל הכרמל
האם ניתן להדביר נגד יתושים?

הדברה נגד יתושים יכולה למנוע צרות רבות, ואם אתם לא מכירים הדברות מהסוג הזה, הגיע הזמן להתוודע אליהן.

יתושים - מה אתם צריכים לדעת עליהם

ישנם סוגים רבים של יתושים אשר מוצצים דם ויכולים להעביר מחלות שונות, כמו מלריה, צהבת, מחלת קדחת הנילוס, ועוד. במדינות עולם שלישי, מחלות שמעבירים יתושים כוללות אפילו איידס, ולמרות שהסיכוי לכך בישראל קטן, חשוב למנוע אותו ככל האפשר.

בישראל יש כמה מינים של יתושים פולשים שהנפוצים ביניהם כוללים יתוש עש, יתוש בית מצוי, ויתוש אנופלס. הדברת יתושים בבית בשיטות מסורתיות יכולה לעזור להיפטר מהיתושים הללו, אך יש זן נוסף ועמיד במיוחד שקשה להילחם בו - יתוש הטיגריס האסייתי. יתושים מהסוג הזה גורמים לאדמומיות ותגובה חריפה במיוחד בקרב אנשים רבים, וקשה להיפטר מהם באופן עצמאי. הדברת יתוש אסייתי חייבת להתבצע עם חומרים מיוחדים, וכאן בפורטל 'המדבירים שלי' תוכלו למצוא את המדבירים המקצועיים שיבצעו את העבודה הזו עבורכם.

מניעת יתושים בשיטות ביתיות

ישנן כמה שיטות למניעת יתושים שתוכלו להשתמש בהן בביתכם אשר יסייעו לכם לצמצם את כמות היתושים בסביבה שלכם. לפני שאתם מנסים את אחת השיטות הללו, חשוב שתבינו תחילה מה גורם לריבוי יתושים. היצורים המעופפים הללו נמשכים למים ולחות, ולכן יכולים להתרבות בכל מקום שיש בו את המאפיינים הללו. הצטברות נוזלים יכולה להתרחש על גגות, במרתפים, בבריכות, אזורים נסתרים בבית ובחצר, ואפילו באדניות. לכן, השיטה הראשונה למניעת יתושים שאתם צריכים לנקוט בה היא ייבוש האזורים הלחים בביתכם מנוזלים עומדים. שיטות מומלצות נוספות הן:

  1. הפעלת מאוורר - זרמי האוויר שהמאוורר יוצר מפריעים לתנועה של יתושים ומונעים מהם לחדור למרחב שיש בו מאוורר.
  2. התקנת רשתות - התקנת רשתות על חלונות ודלתות יכולה לעזור להרחיק יתושים.
  3. שימוש בציטרונלה - מריחה של שמן ציטרונלה על הגוף מונעת עקיצות על ידי יתושים.

הדברה נגד יתושים - השיטה היעילה ביותר להיפטר מיתושים

שיטות ביתיות להרחקת יתושים מסייעות לעתים, אך באופן מוגבל. אם יתושים התרבו באזור המחייה שלכם, חשוב לבצע הדברת יתושים בבית וגם בחצר באופן מקצועי. הדברות מהסוג הזה צריך לבצע עם חומרי הדברה ייעודיים, ולכן חשוב שתקראו למדביר מוסמך ומקצועי. כאן בפורטל המדבירים שלי תוכלו למצוא מדבירי יתושים באזור המגורים שלכם בלי מאמץ.

הכניסו את הפרטים שלכם לתוך שדות יצירת הקשר, ותוך זמן קצר יחזרו אליכם עד שלושה מדבירים שמתמחים בהדברת יתושים. כל מדביר ייתן לכם הצעת מחיר, ואתם תצטרכו פשוט לבחור ביניהם! מציאת מדביר דרך פורטל המדבירים שלי מבטיחה שתקבלו את השירות הטוב ביותר הודות לעובדה שכל המדבירים בפורטל הם בעלי ניסיון ומגיעים עם המלצות בתחום שלהם. כדי שלא תסבלו מיתושים בקיץ או בחורף, השאירו את הפרטים שלכם עוד היום ומצאו מדביר יתושים מקצועי!

 

תגובות

מומלצים