הבחירה שלנו לשיש למטבח: שיש אבן קיסר

שיש אבן קיסר הינו שיש איכותי ומדהים ביופיו ובאיכויותיו. לכל סלע שנשלף מהאדמה יש צבע מינרלי משלה, ורידים וכתמים, המועברים בצורה חיה על ידי מסורים של עובדי אבן וגלגלי ליטוש.

31.12.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הבחירה שלנו לשיש למטבח: שיש אבן קיסר

צילום freepik

 

אז בין אם תבחרו קוורציט בורדו מוצק, גרניט כחול שמיים או טרוורטין בז 'המוטבע בצדפים מאובנים, הוא יהיה ייחודי כמו יצירת אמנות מקורית.

וכקבוע גם כן. משטח אבן לא יחזיק מעמד מחבתות או מים חמים כל עוד הבית שלך - אולי אפילו יותר. זה זקוק רק למעט טיפול שגרתי ומחשבה מוקדמת כדי להדוף סימני מים, כתמים ותחריט הנגרמים בדרך כלל ממזון חומצי. אך גם אם הגרוע מכל קורה - קצה שבור, נשפך יין אדום - ניתן להחזיר את רוב האבנים על ידי איש מקצוע.

 

למי זה מתאים? שיש אבן קיסר למטבח

האם יש לכם משפחה גדולה, מבשלים הרבה ארוחות או סתם רוצים לוודא שאתם משקיעים במשטח עמיד מסביב שנבנה להחזיק מעמד? אז שיש אבן קיסר יכול להיות הבחירה הטובה ביותר עבורך.

שיש הינו אבן טבעית עם עמידות רבה. גרניט זמין במגוון צבעים כהים ובהירים עם כל מיני כתמים וריאציות. מאפיין ייחודי נוסף של שיש אבן קיסר הוא שניתן לחתוך אותו במגוון אפשרויות קצה, כולל מרובע, משופע, מעוגל ופשוט מושלם לעבוד איתו, וליצור כל עיצוב וצורה מעניינת שעולה בראשכם. שיש אבן קיסר הוא הבחירה הנפוצה בבתי ישראל!

ניתן לקבל שיש במגוון גדלים וצורות

משטח עבודה מסוג זה הוא דרך מיידית להעניק למטבח שלכם מראה מושלם ויפייפה,  אופנתי ונאה. הם יכולים להיראות מיושנים, אך זה רק מוסיף לאווירה במטבח. זוהי הבחירה שלנו לשיש למטבח הישראלי.

ישנם יתרונות רבים בבחירת משטח עבודה מסוג זה.

הכל אודות משטחי אבן מבית שיש אבן קיסר

השיש עושה את המטבח, תרתי משמע. זה משטח העבודה שבו אתה מכין אוכל, אוכל ארוחות משפחתיות מזדמנות, אולי אפילו משלם חשבונות ועוזר לג'וניור בשיעורי הבית. ומבין כל חומרי השיש שאתה יכול לקנות, אבן היא תקן הזהב הן לעמידות והן לאופי.

 

תגובות

מומלצים