החזר מס מזונות

חושבים שמגיע לכם החזרי מס? ריכזנו עבורכם את כל המידע החשוב ביותר אודות בדיקת זכאותכם וקבלת מלוא הסכום המגיע לכם ישירות לחשבון הבנק

20.09.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
החזר מס מזונות

FREEPIK

 

אנשים רבים כיום זכאים לקבלת אלפי שקלים החזרים בגין תשלומי מיסים גבוהים שלא לצורך, אי התחשבות בנקודות זיכוי או אי הכרה בהוצאות מוכרות.

 

החזרי מס - זכותך מסייעים ללקוחות רבים בכל הליך ההתמודדות מול רשויות המס, החל מכל שלבי בדיקת הזכאות וכלה בשלבי קבלת מלוא הסכום המגיע ישירות לחשבון הבנק.

 

אז אם גם אתם רוצים לבדוק האם שילמתם בשנים האחרונות מיסים גבוהים מידי או האם הייתם זכאים לנקודות זיכוי שונות שלא באו בחשבון, המאמר הבא הוא בשבילכם. תחילה חשוב להדגיש ולומר כי ישנן סיבות רבות המזכות לא מעט אנשים בקבלת החזרי מס. בין כלל הסיבות השכיחות ביותר, אפשר להצביע על החזר מס מזונות, החזר מס בגין גבייה גבוהה מידי, החזר מס הכנסה לשכירים, החזר מס הכנסה לעצמאיים, נקודות זיכוי לנכים ועוד.

 

כל הסיבות הללו יכולות לזכות עובדים רבים בקבלת אלפי שקלים החזרים. אז איך מקבלים החזרי מס אתם שואלים? החזרי מס - זכותך עוסקת בתחום במשך שנים ארוכות ומכירה היטב את כל הגורמים לניכויי מס גבוהים שלא לצורך. החזרי מס - זכותך תשמח להעמיד לרשותכם את כל ניסיונה בתחום כך שגם אתם תקבלו את מלוא ההחזרים המגיעים לכם. אז מאיפה מתחילים בהליך קבלת החזר מס מזונות, החזר מס ניכויים גבוהים או החזר מס בגין אי הכרה בנקודות זיכוי? ריכזנו עבורכם את כל השלבים הפרקטיים לביצוע.

 

בדיקת הזכאות - בדיקה פשוטה ואינטרנטית שכל אחד מכם יוכל להשלים באופן עצמאי ללא כל סיוע מקצוע

 

אז תחילה, כבר בשלב הראשון חשוב שתבדקו את זכאותכם. עד לפני מספר שנים בודדות אנשים רבים בחרו לוותר על כל הליך קבלת החזר מס מזונות או החזר מס מכל סיבה שהיא כבר בשלב ההתמודדות עם בדיקת הזכאות. בדיקת הזכאות הצריכה מענה על טפסים רבים, התגברות עם בירוקרטיה ארוכה, עמידה בתורים במשך שעות ועוד.

 

עובדים רבים בחרו לוותר על התענוג ולהמשיך את שגרת חייהם הרגילה ללא קבלת החזר מס מזונות או החזר מס מכל סיבה אחרת. אך חשוב להדגיש שכיום המצב שונה בתכלית. כיום ישנה אפשרות לבדוק זכאות לקבלת החזר מס מזונות וכן החזרים מכלל הסיבות בקלות, במהירות וללא צורך בעמידה בתורים מעייפים.

 

איך עושים את זה?  החזרי מס - זכותך מנחה את כל לקוחותיה להשלים את כל שלבי הבדיקה באינטרנט. האפשרות לבדיקת זכאות החזר מס מזונות באינטרנט אינה חוסכת רק תורים ארוכים ומייגעים אלא גם לא מעט שלבים בירוקרטיים רבים.

 

לא מעט עובדים מצליחים להשלים את כל שלבי הבדיקה ברשת בכוחות עצמם, על אף שהם אף פעם לא עשו את זה קודם. כל שאתם נדרשים זה למלא את מספר תעודת הזהות שלכם ולצרף טפסים ייעודיים ומוכרים שניתן להשיג בקלות רבה.

 

נתקלתם בבעיה? סביר להניח שהיא נגרמה כתוצאה מטעויות הקלדה!

 

במידה ונתקלתם בבעיה כלשהי בשלבי הבדיקה,  החזרי מס - זכותך, תשמח לסייע לכם להתמודד עם כל בעיה. מניסיונם של צוות המומחים, רוב ככל התקלות והבעיות השונות נגרמות כתוצאה ישירה של טעויות הקלדה, טעויות בהוספת טפסים ועוד.

 

לכן, קיימת חשיבות רבה לוודא שוב ושוב שאתם לא טועים בהקלדת תעודת הזהות שלכם או בהוספת הטפסים הנדרשים.  החזרי מס - זכותך תדע לסייע לכם להתמודד עם כל בעיה או עיכוב מיותר במידת הצורך. אז לאחר שהשלמתם את כל שלבי הבדיקה ונמצאתם זכאים לקבלת החזר מס מזונות, חשוב שתכירו עוד מספר פרטים חשובים אודות הליך קבלת התשלום.

 

ראשית, חשוב שתדעו שאתם זכאים לקבלת החזר מס מזונות או החזר מס מכל סיבה אחרת עד שש שנים אחורה מתום שנת המס בה החלה הטעות. במילים אחרות, ניתן לקבל החזרי מס רטרואקטיבית עד שש שנים אחורה, נתון המזכה עובדים רבים בקבלת החזרים. אז אם עד היום בחרתם שלא לגשת לבדיקת זכאות לקבל החזר מס מזונות כי חשבתם שלאחר תום שנת המס זמנכם עבר, חשוב לזכור שאתם אכן זכאים עד שש שנים אחורה.

 

לאחר שנמצאתם זכאים, חשוב לדעת שתקבלו את כל המגיע לכם בתוספת ריבית של 4% בכל שנה!

 

נתון נוסף שחשוב להכיר אודות קבלת החזר מס מזונות

 

או החזר מס מכל סיבה שהיא הוא קבלת מלוא הסכום בתוספת ריבית שנתית של 4%. כלומר, אם מבדיקת הזכאות שערכתם עולה שאתם זכאים לקבל החזר מס מזונות או החזר מס מכל סיבה אחרת על סך 10,000 שקלים, תקבלו תוספת של 400 שקלים על כל שנה מלאה.

 

לאחר שנגענו בכל הפרטים החשובים אודות הליך בדיקת זכאות לקבל החזר מס מזונות וכן בכל התנאים החשובים לקבלת ההחזרים לחשבון הבנק, חשוב שתכירו את הסיבות המרכזיות בגינן רשות המיסים חייבת כל כך הרבה כספים לכל כך הרבה אנשים. אז הסיבה הראשונה היא החזר מס מזונות, כלומר אי הכרה בנקודת הטבה שתשלום מזונות מזכה כל עובד. עובד המשלם מזונות זכאי לקבל נקודת הטבה אחת המסייעת בהורדת תשלום המיסים.

 

כל עובד שמשלם מזונות ואינו קיבל את נקודת ההטבה המגיעה לו, רשאי לקבל לא מעט כסף בגין החזר מס מזונות. סיבה נוספת לקבלת החזרי מס היא ניכויים גבוהים מידי. רשות המיסים מחשבת את גובה ניכויי המס על סמך ההכנסה השנתית של כל עובד. על ידי חישוב משוער של סך ההכנסה החודשית כפול סך חודשי העבודה במהלך השנה, רשויות המס יודעות להעריך את גובה הכנסתו השנתית של כל עובד וכך לגבות תשלומי מיסים מידי חודש. אך במידה וחלה ירידה בסך הכנסתו החודשית של כל עובד במהלך השנה מכל סיבה שהיא, סך ההכנסה השנתית תיפגע, מה שאומר כי אותו עובד שילם מיסים רבים שלא לצורך.

 

המשכורת קוצצה? לא הכירו בכל ההוצאות העסקיות שלכם? בדקו את זכאותכם לקבלת החזרים!

 

במקרה זה, אותם עובדים שמשכורתם התקצצה במהלך השנה, שימי העבודה שלהם קוצרו, שעברו בין מקומות עבודה שונים, שיצאו לתקופת מחלה או החלמה מפציעה, ימצאו זכאים לקבלת החזרי מס. אז איך מקבלים החזרי מס? פשוט עורכים את הבדיקה האינטרנטית ומשלימים את כל השלבים הנדרשים. חשוב להדגיש כי ישנה אפשרות של החזר מס הכנסה לשכירים וכן החזר מס הכנסה לעצמאיים כאחד.

 

עצמאיים ברוב המקרים נמצאים זכאים לקבל החזר מס מזונות או החזר מס בגין אי הכרה בהוצאות עסקיות מוכרות. כל בית עסק רשאי להכיר בהוצאות עסקיות שמתקזזות מסך ההכנסה לענייני המס. כלומר, בית עסק שהרוויח 300,000 שקלים במהלך שנת העבודה אך דיווח על הוצאות עסקיות של 70,000 שקלים, ידרש לשלם מיסים אך ורק על 230,000 שקלים בלבד.

 

הוצאות בית העסק מתקזזות עם ההכנסה החייבת וכך בעלי עסקים רבים נהנים מחיסכון משמעותי של תשלומי מיסים רבים.  החזרי מס - זכותך תשמח לסייע הן לעצמאיים והן לשכירים בכל צורך.

 

 

 

תגובות

מומלצים