הכירו את נמלת האש מדבירים פלוס

אם גם אתם נחשפתם לתופעה הזו של השתלטות עוינת על ידי נמלי אש אדומות, אתם בטח כבר מכירים בחשיבות של הדברת מזיקים. לרוב, כאשר אזור המחייה נגוע במזיקים אלו, מומלץ להזמין הדברת נמלים אדומות, למרות שיש מספר טיפולים הניתנים לביצוע עצמי. בואו נרחיב.

09.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הכירו את נמלת האש מדבירים פלוס

 

נמלי אש, או בשמם הנפוץ היותר: נמלים אדומות, הן נמלי קטנטונת שגודלן אינו עלה על מילימטר אחד. עם כמה שנתונים אלו נשמעים תמימים, בכדי לסבר את האוזן, כדאי להזכיר את חומרת העקיצה של הנמלים האלו. לאחר שמביטים בתמונות של אנשים שנעקצו על ידי נמלי אש, מבינים עד כמה לפעמים הגודל באמת לא קובע! בחיים האלו, כמו בחיים, לעיתים המזיקים הקטנטנים ביותר מסוגלים לגרום לנזקים משמעותיים. כאן, זה הזמן להזכיר כי הופעתן של נמלי אש אכן מצריכה מדבירים מומלצים שיבצעו הדברת נמלות אש, אך עקיצותיהן אינן מהוות סכנה בריאותית לאדם לרוב.

נמלי אש אדומות, האם מסוכנות לבריאות?

לעיתים, אנשים מגלים אלרגיה לעקיצותיהן של נמלי אש אדומות, מה שמחייב טיפול רפואי בהקדם. שימו לב, נמלי אש גם עשויות לעקוץ בע"ח, לגרום לנזקים בתוצרים חקלאיים ועוד. איך מזהים אותן? פשוט מאוד, נמלי אש הן קטנטנות ביותר והן בצבעים אדומים כתמתמים.

לרוב, נמלי אש ילכו בשורות ובצמוד לדפנות של קירות. נמלי אש יימצאו לרוב גם באזורים לחים, בין עצי הסקה ובחצרות. בשנים האחרונות, משרד הבריאות אף הגדיר את נמלי האש בתור מין פולשני ומסוכן. במקרים בהם יש צורך להזמין מדבירים מומלצים ומקצועיים עבור הדברת נמלות אש אדומות, ההמלצה היא לאתר הצעות מחיר שונות ממדבירים שונים. את זאת, ניתן לבצע דרך פורטל מדבירים פלוס. פורטל מדבירים פלוס הוא הפורטל הגדול ביותר בארץ הכולל שירותי הדברת מזיקים, מדבירים מומלצים להדברת נמלי אש, לוכדי עכברים ועוד.

מדבירים נמלה האש

בכל מקרה בו ישנו צורך לזמן מדביר מומלץ להדברת נמלים אדומות, פורטל מדבירים פלוס כאן בכדי לחסוך עבורכם זמן רב ויקר. פורטל מדבירים פלוס נוסד מתוך הרעיון לספק שירותי הדברות מקצועיים בפריסה ארצית ובמחירים הוגנים.

לא פעם, ישנו הצורך להדביר אזור מחייה או אזור עבודה יותר מפעם אחת, אך אם מסתייעים במדביר מקצועי דיה, אתם למעשה מקטינים את הסיכוי להישארות מזיקים כלשהם לאחר ההדברה. לאחר הדברה אחת מוצלחת, בדרך כלל ניתן לחוות שיפור ניכר עד כדי היעלמות המזיקים לגמרי מביתכם. במקור, נמלי האש כנראה הגיעו אל ארץ ישראל מיבשת אפריקה. מיבשת זו מייבאים עצים המשמשים להסקה, לבניית דקים וגם פרגולות. כנראה שבחלוף השנים, נמלי האש הלכו והתרבו עד כדי הגדרתן כמין פולשני ומזיק.

 

תגובות

מומלצים