השכרת מנוף סל

אם יש לכם משימה נקודתית שאתם צריכים לבצע בגובה רב, הפתרון הטוב ביותר שעומד לרשותכם הוא הפתרון של השכרת מנוף סל. מה זה מנוף סל? לאילו משימות מתאים מנוף סל? כמה עולה לשכור מנוף סל והאם המחיר כולל גם את מפעיל המנוף?

26.06.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
השכרת מנוף סל

freepik

 

איך מביאים את המנוף לאזור העבודה? ממי אפשר להשכיר מנוף סל? את כל התשובות על הנושא של השכרת מנוף סל, נותנים לכם בשורות הבאות המומחים של חברת תומר מנופים, אחת מהחברות המובילות בישראל בתחום השכרת המנופים.

מה זה מנוף סל?

מנוף סל הוא מנוף שבקצהו מותקן מעין תא סגור או חצי סגור בתוכו יכולים לעמוד בני אדם או להיות מונחים חפצים. המנוף למעשה מופעל מן הקרקע וניתן להגביה אותו לאורך של 25 עד 70 מטר, בין באמצעות מנגנון של זרועות נפתחות ובין באמצעות מנגנון של זרוע טלסקופית שניתן למתוח אותה. מנוף זה מאפשר לנו להגיע לגובה רב בכדי לבצע למשל עבודות גובה שונות כמו שיפוצים במעטפת חוץ של בניין, עבודות חשמל, גיזום עצים וכדומה, והוא מאפשר לנו גם לבצע הגבהה או הנמכה של חפצים שונים, למשל בתהליכי בנייה או במסגרת תהליכים של הובלת דירה או פינוי חפצים ממבנה. את המנוף ניתן להפעיל מתוך התא/ הסל עצמו או מפאנל פיקוד מהקרקע.

כמה עולה להשכיר מנוף סל?

העלות של השכרת מנוף סל יכולה להשתנות לפי מאפייני המנוף, כשמנוף עד 25 מטר יעלה זול יותר מאשר מנוף עד 70 מטר, אם כי פערי המחיר בפרמטרים כדוגמת זה הם בדרך כלל קטנים. בסך הכל, אתם יכולים לצפות לעלות של 500 ש"ח לשעה למשך השעתיים הראשונות ולאחר מכן תוספת של 300 ש"ח לכל שעה נוספת. חשוב לזכור שעלות זו כוללת בתוכה גם את המנוף עצמו וגם את שירותי ההפעלה של מנופאי מוסמך ומורשה שעומד לרשותכם לצורך הפעלת המנוף. אתם למעשה לא צריכים לעשות דבר עם המנוף. תפקידכם הוא רק להעמיס את מה שצריך להעמיס על המנוף ולפרוק לאחר סיום תהליך ההגבהה או ההנמכה.

איך מגיע אליכם המנוף?

השכרת מנוף סל צריכה להתבצע בתכנון מדויק של לוחות הזמנים, שכן אתם לא רוצים להגיע למצב בו המנוף עם המנופאי מגיעים אליכם אבל אתם לא מוכנים להתחיל את תהליך ההנפה. במקרה כזה, אתם תשלמו על כל שעה שעוברת מבלי שאתם עושים כל שימוש במנוף. ככלל, מנופי סל הם מנופים ניידים המחוברים למשאית ייעודית. הקטנים שבהם, שמיועדים בדרך כלל להנפת אדם בלבד, ניתנים להרכבה על רכב מסחרי, אך מנופי סל גדולים להגבהה או הנמכה של חפצים כבדים מגיעים בדרך כלל על גבי משאית גדולה, שמספקת למנוף את התמיכה הנדרשת לו, ואת זה אתם רוצים לזכור כאשר אתם מזמינים שירות השכרת מנוף סל לכל מטרה.

 

תגובות

מומלצים