טיפים לאיפור יומיומי נכון

לרוב הנשים יש שגרת איפור יומית, הן דואגות לטפח את עורן ולהתאפר לפני כל יציאה מהבית. יש נשים המתאפרות במהירות ותוך דקות ספורות הן יכולות לצאת מהבית וליהנות ממראה מטופח ועדכני, אך עבור לא מעט נשים האיפור דורש זמן רב והן מחפשות טיפים לאיפור נכון ומושלם בלי לבלות שעות ארוכות מול המראה.

21.10.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
טיפים לאיפור יומיומי נכון

 

מאחר ואף אישה לא נולדת מאופרת חשוב לרכוש מיומנויות איפור בסיסיות, וכדאי לעקוב אחרי הטיפים של המאפרים המקצועיים. למעשה, מומלץ לכל הנשים, ובמיוחד לנערות ולצעירות, לעבור קורס איפור בבית ספר מקצועי. הקורס מקנה את כל הידע הנדרש לאיפור בסיסי אך מתוחכם, וכך תוך דקות ספורות כל אחד יכולה לצאת מהבית עם איפור מרשים וליהנות ממראה מטופח ומרהיב.

טיפים לאיפור מקצועי ויומיומי

איפור נכון ליום יום מבוסס על שגרה נכונה לטיפוח עור הפנים וטכניקות לאיפור עדין. האיפור העדין מתאים לכל הנשים, גם למי שאינה אוהבת להתאפר. הכלל המנחה לאיפור יומיומי נכון הוא להדגיש את היופי הטבעי ולהימנע מאיפור כבד מדי או מאיפור שאינו מתאים לגוון וסוג העור ולמבנה הפנים.

מאפרים מקצועיים ממליצים לנשים להקפיד על שגרה נכונה לטיפוח עור הפנים. חשוב לזכור כי עור הפנים מהווה את הבסיס הראשוני לשכבות האיפור, לכן יש להקפיד על שגרת טיפוח יומית וקבועה הכוללת ניקוי יסודי של עור הפנים, מומלץ בבוקר ובערב, והזנת העור בעזרת תכשירי טיפוח איכותיים המתאימים לסוג העור. את העור כדאי לנקות על ידי סבון פנים איכותי ומותאם לסוג העור, בנוסף חשוב להסיר את האיפור לפני השינה, גם אם אתן חוזרות מהבילוי בערב עייפות ומותשות.

לאחר ניקוי הפנים יש למרוח שכבה נדיבה של מייקאפ, חשוב לבחור מייקאפ בגוון התואם לצבע עור הפנים. המייקאפ מהווה בסיס לאיפור לכן כדאי למרוח אותו על כל הפנים, עד קו הלסת. אם אתן מעוניינות להתאפר בסגנון האיפור המעושן הנחשב לטרנדי, עליכן למרוח שכבת פרמייר לפני המייקאפ. אם אתן מעוניינות לקבל מידע על איפור מעושן נכון ומקצועי לחצו על הקישור. 

כעת, לאחר שמרחתן מייקאפ עליכן ליישם שכבה קטנה של סומק עדין בגוון ובמראה טבעי. את הסומק עליכן למרוח על עצמות הלחיים ויש למרוח את האבקה לכיוון האוזניים בעזרת מברשת איפור איכותית.

בשלב הבא עליכן למרוח ליפסטיק בגוון המתאים לכן ובהתאמה לסגנון האיפור שבחרתן. את הגבות אתן יכולות להדגיש בעזרת צללית, אם בחרתן באיפור מעושן כדאי למרוח צללית כסופה. בנוסף, חשוב לאפר את הריסים, אתן יכולות להדביק ריסים מלאכותיים או להבריש אתם במברשת ייעודית ולאפר בעזרת מסקרה. כדאי להקפיד על איפור עיניים עדין יחסית, אלא אם אתן בוחרות באיפור מעושן.

אם אתן רוצות לדעת איך להתאפר נכון ובאופן מקצועי כדאי גם לכן להשתתף בקורס או בסדנת איפור בבית הספר לאיפור של מיקי בוגנים, ומומלץ בחום לרכוש בחנות שלו תכשירים ומוצרי איפור איכותיים ומומלצים בהתאם לסגנון האיפור המועדף עליכן.

 

תגובות

מומלצים