יום המאה – כל מה שצריך לדעת עליו

בנות שאמורות להתגייס לצו יקבלו זימון גם לצו הראשון שאליו כל מלש"ב מזומן, אך גם עבור יום המאה. מרבית הבנות אינן יודעות בדיוק לקראת מה הן צועדות, וכיצד יום המאה שונה מהצו הראשון עצמו.

08.04.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
יום המאה – כל מה שצריך לדעת עליו

 

יום המאה

אז רגע לפני שאתן מגיעות ליום המאה, החלטנו להרים את הכפפה על מנת להסביר לכן בדיוק מה מצפה לכן ביום הזה. כך תוכלו להגיע בטוחות בעצמכן, ובו זמנית להציג את מלוא הפוטנציאל הטמון בכן.

אנו ממליצים לכן לקרוא את כל המאמר, כך תוכלו לבין בדיוק מהו יום המאה וכיצד תוכלו לגרום ליום הזה להיות נקודת המפתח המשמעותית ביותר לקראת יום הגיוס שלכן – שאולי נמצא ממש מעבר לפינה.

האם כל הבנות שלפני גיוס מזומנות ליום המאה?

אז מי בעצם צריכה להגיע ליום המאה ומי לא צריכה להגיע ליום המאה? זוהי אולי השאלה המשמעותית ביותר שחשוב מאוד לשים עליה את האצבע. ליום המאה מגיעות כל הבנות שמתגייס באותו השנתון. בנות שיש להן פרופיל 45 ומעלה והן נמצאות בכיתות י"א או י"ב. וגם בנים שאינם משובצים לתפקידי לוחמה יכולים לקבל זימון ליום המאה.

את הזימון את או אתה צפויים לקבל בדואר או באתר "עולים על מדים". הזימון ישלח כמספר שבועות לפני המועד שבו את או אתה צפויים להתייצב ליום המאה עצמו.

מה עושים ביום המאה וכיצד הוא שונה מהצו הראשון?

בשונה מהצו הראשון שבו בעיקר בחנו את היכולות האישיות שלכם, יום המאה נועד על מנת לבחון את היכולת שלכם לתפקד בקבוצה. במהלך היום אתם תחולקו לקבוצות ויציבו בפניכם משימות רבות שתצטרכו לעבור ולהראות את היכולות שלכם בניהול או בהובלת הקבוצה.

הפעילות עצמה תהיה בערך כ-7 שעות, וכמובן שיהיו לכם הפסקות בין לבין. כך שחשוב מאוד שתכינו את עצמכם ליום אינטנסיבי, כי אתם תחזרו הביתה רק בשעות אחר הצהריים המאוחרות.

האם ניתן לדחות את יום המאה?

יכולות להיות לא מעט סיבות שבגללן תצטרכו לדחות את יום המאה לתאריך אחר. השאיפה של הצבא היא שתגיעו ליום המאה כאשר אתם מוכנים, כך תוכלו להפגין את מלוא הפוטנציאל הטמון בכם. לכן אם מסיבה כזאת או אחרת אינכם יכולים להגיע ליום המאה בתאריך שנקבע, תוכלו לבחור תאריך אחר באתר "עולים על מדים".

אם יש לכם עוד שאלות או בעיות תוכלו ליצור קשר טלפוני עם נציגי השירות של האתר, על מנת שהם יוכלו לענות לכם בזמן אמת על כל השאלות שמעסיקות אתכם.

 

תגובות

מומלצים