יתרונות דף עסקי בפייסבוק

הרשת החברתית הגדולה בעולם הפכה כבר מזמן למקום שבו כולם פוגשים את כולם. יש אנשים שמוכרחים לפתוח את הבוקר בכתיבת פוסט מרתק, ואחרים לא עוצמים עיניים בלילה לפני שקראו את כל הפוסטים המעניינים בקבוצה האהובה עליהם.

08.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
יתרונות דף עסקי בפייסבוק

FREEPIK

 

אבל הפייסבוק מיועד לא רק לאנשים פרטיים. עסקים רבים כבר הבינו את חשיבותו של דף עסקי בפייסבוק, והם עושים כל שביכולתם כדי לתחזק אותו כמו שצריך.

כל הסיבות לפתוח עמוד עסקי בפייסבוק

עדיין אין לכם עמוד עסקי בפייסבוק? בין אם אתם עסק בראשית דרכו ובין אם העסק שלכם הוא מבין הוותיקים ביותר בארץ, חשוב לשקול ולפתוח דף עסקי בפייסבוק וליהנות מכל יתרונותיו:

  1. חשיפה על כל גווניה.

רוצים לפנות לכמה שיותר גולשים בו זמנית? ובכן, הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם היא המקום לעשות זאת, בייחוד אם יש לכם סניפים בחו"ל. ברגע שאתם פותחים עמוד עסקי בפייסבוק, אתם נהנים מחשיפה נרחבת, וכל אחד יכול לפנות אליכם כדי לקבל שירות. כדי להגדיל את החשיפה, מומלץ לכתוב פוסטים מרתקים שיגרמו לכמה שיותר גולשים לשתף אותם בקרב חבריהם, ובכך להגדיל את מספר האנשים הצופים בעמוד.

  1. שומרים על קשר עם הלקוחות.

הפייסבוק היא דרך ידידותית ועדינה לשמור על קשר עם לקוחות קיימים. במקום שתתקשרו ללקוחות או תשלחו להם הודעות לטלפון הפרטי, אתם יכולים לפרסם פוסטים חדשים ומרתקים בפייסבוק ובכך לעדכן את הלקוחות בנעשה.

  1. דף עסקי בפייסבוק תורם לקידום האתר.

יש לכם אתר אינטרנט? טוב תעשו אם תקשרו אותו לעמוד העסקי שלכם. גוגל רואה את זה באור חיובי, ודבר זה יקדם את האתר שלכם לתוצאות החיפוש הראשונות.

  1. אין הגבלה מבחינת מספר החברים או העוקבים.

אם בדף הפייסבוק הפרטי קיימת הגבלה של עד 5,000 חברים, הרי שבעמוד העסקי לא קיימת הגבלה כזו. מה גם, שברגע שיש לכם עסק, מבחינת גוגל אסור לפתוח חשבון אישי כדי לקדם את העסק. העמוד מוכרח להיות עסקי.

  1. בודקים ססטיסטיקה ונתונים.

בעזרת העמוד העסקי בפייסבוק ניתן לנתח את תוצאות החשיפה של העסק. כך למשל, בכל יום ניתן לעקוב אחר נתוני השימוש ולראות באיזו שעה הייתה החשיפה הגדולה ביותר לעמוד, מיהו קהל היעד המוביל או אילו סוגי פוסטים זכו להצלחה יתרה.

  1. מותאם לנייד.

זוכרים שכשבניתם את האתר שלכם הייתם צריכים להתאים אותו לנייד? ובכן, מה שטוב בפייסבוק הוא שהחברה עשתה את זה כבר בשבילכם. כך שברגע שאתם פותחים עמוד עסקי, הגולשים יכולים להגיע לעמוד זה לא רק דרך המחשב, אלא גם דרך הטלפון הנייד הפרטי שלהם.

 

תגובות

מומלצים