כל הסיבות להעדיף פרגולות מאלומיניום

פעם היה צורך להנפיק אישורים ולעבור בירוקרטיה לצורך התקנת ההצללה, פרגולה ביתית או לעסקים. מאז שונו הנהלים, ניתן להתקין אותה בהליך קצר, מבלי שצריך להוציא אישורי בניה.

16.01.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כל הסיבות להעדיף פרגולות מאלומיניום

 

בין שלל האפשרויות, בולטת מאוד הפרגולה שעשויה אלומיניום. אלה הן כל הסיבות שמניעות את הציבור להעדיף פרגולות מאלומיניום יותר מאשר פתרונות מקבילים אחרים.

הפתרון המודרני והעמיד, להצללה

אלומיניום הינו חומר גלם עמיד, חזק ומודרני במיוחד. פרגולות מאלומיניום נחשבות לפתרון עמיד ביותר, מודרני למראה. זהו הפתרון המודרני לצרכי הצללה שניתן להציב כמעט בכל לוקיישן. בחצר הפרטית, במרפסת, על הגג. העיצוב המודרני והיפה מתאים מאוד גם לבתים מעוצבים, שתוכננו על ידי אדריכל. העמידות מאפשרת ליהנות ההצללה כל השנה, קיץ או חורף, רוח או גשם. למרות שזוהי קונסטרוקציה בעל משקל לא כבד במיוחד, היא תישאר היטב קבועה למקומה.

לא צריך לתחזק בקביעות

לצד העמידות וכושר ההצללה, ניתן לציין סיבה נוספת לפופולריות המרובה. התחזוקה וליתר דיוק, העובדה שאין צורך לתחזק. מרגע שמתקינים, אין צורך להשקיע זמן, כסף וטרחה. חלק מסוגי הפרגולות האחרות, למשל אלה שעשויות עץ, מחייבות מבעלי הבית לנקוט צעדים חיוניים, מדי כמה חודשים. למשל, צביעת הפרגולה כולה, בצבעים לשימור עץ ולשימון. אלומיניום לא מצריך צביעה ולא שימון, מכל סוג שהוא. שלא כמו עץ, אין התקלפות, אין התבקעות לאחר שנים יבשות. למי שרוצה פתרון הצללה מרהיב, חדיש ויפה, שגם נשאר כמו חדש שנה ועוד שנה ועוד שנה, הבחירה ברורה.

שלל גדלים לבחירה

גדולה או קטנה – מה שמתאים לכם. אפשר להזמין כל גודל רצוי, בהתאם לשטח הפנוי. למרפסות קטנות ולמרפסות גדולות, לגינות ענק או לחצרות צנועות יותר. ניתן להזמין קיטים בגדלים סטנדרטיים או ערכות לבניה, בהתאמה לכל דרישה.

עיצוב יפה ומרהיב עין

כשבוחרים בתבונה, ניתן ללא קושי למצוא עיצוב שמתאים באופן נפלא לעיצוב האדריכלי או סגנון הבית. ניתן למצוא שלל סגנונות של פרגולות, שכן האלומיניום הינו חומר גלם מאוד גמיש. סגנון מרחף, של פרגולה תלויה, נחשב למאוד מבוקש. זהו עיצוב שמצריך פחות תמיכה. לחילופין, ניתן לבחור גם עיצוב גדול המשולב עם עמודי תמך. חיפוי בעל פיתוחים, סגנון אוריינטאלי או אורבני, הגמישות בעיצוב מאפשרת טווח בחירה רחב מאוד. 

אפשרות להתקנת מנוע לדגמים נבחרים

חלק מהדגמים יכולים להיות מצוידים במנוע תואם. כלומר, אפשר לקפל את הפרגולה, את חלקה העליון, כאשר רוצים בכך. למשל אם צפוי מזג אוויר סוער. או אם רוצים לשבת בערב תחת כיפת השמיים. זוהי עוד דוגמא לגמישות שהעיצוב המבוסס על אלומיניום מקנה לכם.

מחיר נוח ומשתלם

ביחס לתמורה, המחיר נוח ומשתלם. נזכור כי אין צורך להשקיע בהוצאות קבועות עבור תחזוקה. אין צורך לצבוע או לשמן. יחס עלות תועלת מצוין, שכל אחד יכול להעריך.

 

תגובות

מומלצים