כמה עולה טונר ודיו למדפסת ביתית

המדפסת הביתית עובדת לא מעט אצל הרבה אנשים, בעיקר אם יש להם ילדים שרוצים דפי צביעה וציורים מהמחשב או אם עובדים ממשרד ביתי.

12.01.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כמה עולה טונר ודיו למדפסת ביתית

 

אצל אחרים המדפסת היא בשימוש מועט, לעיתים רחוקות או כמעט בכלל לא. מדפסת עולה כסף אבל בזה לא נגמרות ההוצאות. צריך לקנות דפים כשהם נגמרים ובעיקר צריך טונר עם דיו בתוכו כדי שהיא תוכל להדפיס. אבל כמה עולה טונר למדפסת ביתית? אין לזה כמובן תשובה אחת אבל כדאי שנבין מהן האופציות ומהם מרכיבי המחיר. באופן כללי ניתן לומר שטווח המחירים הוא בין 70 שקלים לכ-250 שקלים לראש טונר. תלוי בחברה ובדברים נוספים שנפרט.

כמות הדיו

כמות הדיו נמדדת במיליליטר. בבואכם לקנות טונר ודיו למדפסת הביתית אתם צריכים לבדוק כמה מיליליטר יש בטונר ולהשוות עם האפשרויות האחרות שלכם. הכמות קובעת אך לא רק היא אלא גם האיכות, וכאן נכנס גם סוג הטונר למדפסת - האם הוא טונר חדש או שהוא טונר משומש (שעבר מילוי) או טונר חליפי.

טונר מקורי כשמו כן הוא, טונר שמיוצר על ידי החברה שמייצרת את המדפסת. הוא מותאם למדפסת והיא אמורה "לקרוא" אותו ולתת חיווי על מצב הדיו שבתוכו. טונר מקורי הוא הטונר היקר ביותר, מה שיכול להיות גם פי 3 מהטונר החליפי שעליו נסביר.

טונר חליפי הוא טונר שמיוצר על ידי חברות אחרות, לא אלו שמייצרות את המדפסת.  הוא לא תמיד מזוהה על ידי המדפסת מה שאומר שלא בטוח שהיא תתריע על סיומו של הדיו.

הטונר השלישי הוא טונר משומש. הוא עובר מילוי של דיו מה שאומר שקשה יותר לדעת מהי איכותו ושהוא לא יפגע במדפסת.

למשרד הביתי אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!

היום כמעט בכל בית יש "משרד ביתי" בין אם זה חדר שמוגדר ככזה ובין אם זה רק שולחן עבודה. רובינו לוקחים את העבודה או את חלקה הביתה ובין אם אנחנו עצמאיים או שכירים, יש לנו למעשה משרד בבית…

גם אם זו "רק" מדפסת ביתית אל תתפשרו על הזול והאיכות הירודה. דיו צריך לעשות את העבודה כשצריך אותו ואתם לא רוצים להיות תקועים בדיוק ברגע קריטי, בין אם זה משהו בעניין העבודה ובין אם זה הדפסת האישור של הילדה לטיול. טונר איכותי גם אם הוא יהיה יקר יותר, יעשה את העבודה מצוין ויאפשר לכם להדפיס בצורה טובה.

 

תגובות

מומלצים