לא חייבים להוציא הרבה כסף על מצבר

אם יש משהו שאיננו אוהבים לעשות זה להוציא כסף על תיקוני רכב. לא זו בלבד שהרכב עצמו עולה כמה עשרות אלפי שקלים, הרי שאנו נאלצים גם לתחזק אותו ולשמור על תקינותו לאורך כל הדרך.

13.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
לא חייבים להוציא הרבה כסף על מצבר

PIXABAY

 

לכן, גם כשאנו שמים לב לתקלות במצבר, אנו מעדיפים להתעלם מהן ולהמשיך בנסיעה כרגיל מבלי להבין ששחיקת המצבר היא בלתי נמנעת. יבוא יום והמצבר יפסיק לעבוד ולא ניתן יהיה להתניע את הרכב, ויכול בהחלט להיות שהיום הזה קרוב יותר ממה שאתם חושבים. לפיכך, כאשר מדובר בהחלפת מצבר לרכב, לא צריך לחכות. מהרו להגיע לחשמלאי רכב מוסמך.

מצברים איכותיים במבצע – יש דבר כזה

לכל אלה שפוחדים להוציא הרבה כסף על מצבר יש בשורה טובה: מצברים זולים ואיכותיים הם לא בשמיים. אם יודעים לפנות לחברה הנכונה, אפשר בהחלט ליהנות ממחירי מצברים החל מ-375 שקלים במיוחד. ובהשוואה לתשלומים אחרים עבור הרכב שלכם, מדובר בסכום לא גבוה, וזאת בהשוואה לתמורה שאתם מקבלים בסופו של דבר" מצבר איכותי העומד בתקנים שנבדק היטב על ידי אנשי מקצוע.

איך יודעים שהגיע הזמן להחליף את המצבר?

אחד הדברים החשובים שיש לעשות כדי לשמור על המצבר הוא לשים לב לתאריך התפוגה שלו ולהביא אותו לחשמלאי רכב מקצועי אחת לכמה חודשים. מעבר לכך, קיימות כמה תקלות מצבר נפוצות שדורשות החלפת מצבר או תיקונו:

  • ווסת תקול – במצבר יש אלטרנטור האחראי על הטענתו. בתוך האלטרנטור יש ווסת אשר שומר על רמת מתח תקינה של המצבר. כאשר הווסת מתקלקל הוא גורם לקפיצות במתח והמצבר עצמו יוצא מכלל שימוש. במצב זה חשוב להחליף אותו על ידי חשמלאי מקצועי.
  • אלטרנטור תקול – במקרה של אלטרנטור תקול המצבר אינו מקבל את החשמל הדרוש, וברגע אחד הרכב יכול להפסיק לעבוד.
  • השארת אורות דלוקים – ברכבים חדשים קיימות מערכות משוכללות המתריעות בעת השארת אורות דלוקים, אך ברכבים ישנים בדרך כלל אין מערכות כאלה. לפיכך, אם השארתם את האורות דלוקים כל הלילה, אתם עלולים להוביל להתרוקנותו של המצבר. בעקבות זאת, קיימות שתי אפשרויות. האחת היא להטעין מחדש את המצבר, כך שהוא יחזור לפעילות רגילה. האפשרות השנייה מורכבת יותר: גם לאחר הטענת המצבר, הוא עלול לצאת מכלל שימוש ותצטרכו להחליפו.
  • המצבר מושפע ממזג האוויר – המצברים רגישים לתנאים של קור או חום קיצוניים. בארצנו החום שורר במשך מרבית ימות השנה, ועל כן גורם לקופסה השחורה של המצבר להתחמם יתר על המידה. מסיבה זו, בתקופת הקיץ החמה מחליפים מצברים בתדירות גבוהה.

מביאים לכם את המצבר עד הבית

אם נתקעתם ללא מצבר והרכב שלכם לא יכול לזוז, אתם יכולים בהחלט ליהנות משירותי מצבר ורטה עד הבית. מדובר במצברים איכותיים ועמידים המסופקים לכם על ידי חברת לירון מצברים, חברה מקצועית של חשמלאים מקצועיים שיודעים להתאים את המצבר הנכון לרכב שלכם.

 

תגובות

מומלצים