למה חשוב לשמור על ניקיון השטיחים בעסק שלכם?

לצערנו הרב, על אף ששטיחים הינם פריט עיצובי יפה מאוד שמוסיף המון איכות לעסק שלכם, הם גם צוברים לכלוך ואבק במהירות. כלומר, עם היופי של השטיחים מגיעה גם עבודת תחזוקה וניקיון בלתי נמנעת, בשביל לשמור על היופי ועל השטיחים עצמם לאורך זמן.

03.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
למה חשוב לשמור על ניקיון השטיחים בעסק שלכם?

 

במאמר שלפניכם, נדון בחשיבות ניקיון השטיחים בעסק שלכם, ונסביר מדוע זה חשוב לשמור ולתחזק את השטיחים בעסקכם.

ניקוי שטיחים – תחזוקה שוטפת

כמו לכל מוצר אחר שקיים בשוק, שטיחים לעסקים, למשרדים ולפרטיים צוברים בלאי לאורך זמן, ואין זה משנה אם אלו שטיחי רצפה או שטיחים מקיר לקיר. יש גם לזכור שבשונה מהרבה מוצרים אחרים, הבלאי של השטיחים עלול להיות גבוה במיוחד. אנו דורכים על השטיחים על בסיס שעתי, עם נעליים מסוגים שונים, מביאים לכלוך, אבק, בוץ, לעיתים גם גשם ועוד המון דברים אחרים מהסביבה החיצונית אל השטיח ועוד.

כל אלו, מבלי תחזוקה וניקיון שוטפים לאורך זמן אשר כוללים שאיבות אבק, ניקוי רטוב, ניקוי כתמים, ועוד, עשויים להביא לבלאי גבוה של השטיח ולמעשה להביא לצורך בהחלפת השטיח כולו. בשביל להימנע מכך, ולהימנע מהעלויות הנוספות הנלוות לכך, חשוב במיוחד לשמור על ניקיון השטיח.

המראה והיופי של השטיח

הרי בסופו של דבר, השטיח הינו פריט עיצובי לכל דבר ועניין בעסק שלכם. עיצוב משרד יוקרתי הינו חלק חשוב מאוד בעסק שלכם, בין אם זה עבור רווחת העובדים ויצירת סביבת עבודה נוחה ונעימה, ובין אם זה עבור לקוחות וקולגות של העסק, שמגיעים למשרד ומתרשמים ממנו. לכן, בחרתם בשטיח שתואם את הקו העיצובי של המשרד ומשאיר רושם ראשוני יוקרתי. לכן, ניקוי שטיחים הינו דבר חשוב במיוחד. כשם שלא הייתם רוצים להכניס לקוח או קולגה לחדר ישיבות שבו השולחן מלוכלך או כל דבר דומה אחר, כך לא הייתם רוצים שהסביבה הכללית במשרד, ובתוכה השטיחים השונים, יהיו מלוכלכים וישאירו רושם ראשוני כזה.

האם אני יכול לעשות זאת בעצמי?

התשובה הקצרה והפשוטה היא שככל הנראה כן. אך התשובה המפורטת מורכבת יותר. ניקיון שטיחים אמנם מורכב מתחזוקה שוטפת כמו שאיבת השטיח ושמירה על ניקיונו היומיומי, אך לא סתם ישנן חברות שונות שעוסקות בתחום זה, כמו חברת ניקוי שטיחים ייעודית. השטיחים היוקרתיים והמהודרים עשויים מחומרים שונים ולכל אחד יש דרישות וצרכים שונים לאורך זמן, לכן, פועלות חברות ניקוי שטיחים שמציעות את שירותיהן לקהל הרחב.

התחזוקה השוטפת הינה משהו שאתם כבעלי העסק יכולים לדאוג לו, אך התחזוקה המורכבת יותר (וגם היקרה יותר) מתרחשת לאורך זמן וככל שהשימוש בשטיח גדל. לכן, יש צורך בניקוי יבש ורטוב, הסרת כתמים, טיפול מניעתי ועוד, שיבוצעו בידי חברה מקצועית ומוסמכת לניקוי שטיחים.

 

תגובות

מומלצים