מאתרים נזילות במהירות

נזילות בבית הן מצב בלתי נעים בעליל, בייחוד בחודשי החורף. הבית, שאמור להיות מקום חמים ונעים, הופך למקום קר, מנוכר ובלתי נסבל. הקור המגיע מן הקירות קשה מנשוא, וזאת בנוסף לכך שהקירות לא פעם רטובים ועובש שחור-ירקרק מתגנב אליהם ויוצר פגם בלתי אסטטי.

30.06.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מאתרים נזילות במהירות

FREEPIK

 

ואם אין די בכך הרי שהנזילה פוגעת בבריאות, מגבירה את הסיכוי לחלות במחלות ולהצטנן והעובש אינו בריא למי שכבר אלרגי מלכתחילה. היום, למרבה המזל, בזכות טכנולוגיה מתקדמת אפשר לאתר נזילות במהירות.

מצלמים ומאתרים

ברגע שאתם מבחינים בסימני נזילה, חשוב לקרוא לאינסטלטורים מקצועיים במהירות האפשרית. אנשי המקצוע האלה מגיעים בתורם עם כל המכשור המיוחד שלהם, וזאת במטרה לאתר נזילה באמצעות מצלמה. היום כבר לא צריך לשבור קיר אחר קיר כדי לבדוק היכן נמצאת הנזילה. מצלמה מיוחדת השולחת גלי אינפרה אדום דרך הקירות עושה את כל העבודה. המצלמה שמצלמת דרך הקירות מספקת מפת צבעים, כאשר הצבעים החמים (אדום, כתום, צהוב) מעידים על כך שאין בנמצא נזילה, והצבעים הקרים (כחול, סגול או ירקרק) מעידים על מיקום הנזילה, שכן האזור שבו יש נזילה הוא קר יותר בדרך כלל. הדבר דומה למשחק הילדים חם-קר, רק בכיוון ההפוך. כאשר האינסטלטורים מגלים את המיקום המדויק של הנזילה, הם יכולים לקדוח חור בקיר ספציפי על מנת לתקן אותה, מבלי הצורך להרוס קירות שלמים.

לא מתעלמים מהנזילה

אתם יכולים לקחת את הזמן כדי למצוא את האינסטלטור המתאים לכם, אך בשום אופן אסור להתעלם מהרטיבות בקיר. כפי שהזכרנו מקודם, מדובר בנזק תברואתי, אבל יותר מכך – הבעיה עלולה רק להחמיר. העניין הוא שרטיבות בקיר מקורה פעמים רבות מנזילה או פיצוץ בצנרת. אם לא מטפלים בה בזמן, היא רק הולכת ומתרחבת עד שהיא משפיעה לא רק על הדירה שלכם, אלא גם על שאר הדירות. מעבר לכך, מיותר לציין שככל שמחכים זמן רב יותר, כן יהיה קשה יותר לאינסטלטורים לטפל בבעיה, וקושי זה עלול להתבטא גם במחיר.

כשהרטיבות היא דווקא למעלה

לפעמים נזילות ורטיבות מגיעות דווקא מן התקרה. גם אז משתמשים האינסטלטורים באמצעים מיוחדים כדי לאתר רטיבות בתקרה בבית. גם כאן משתמשים במצלמה תרמית כדי לבחון מהיכן מגיעה הרטיבות ומה הסיבות לה: פיצוץ בצנרת? עבודת איטום שלא נעשתה כראוי ועוד. על כל פנים, כשאתם חושדים שיש לכם רטיבות בבית, אין מקום לספק. אתם מוזמנים לפנות לאתר של אינסטלטורס המאגד אינסטלטורים מקצועיים, במטרה למצוא את איש המקצוע הנכון עבורכם שיגיע לטפל בתקלה.

 

תגובות

מומלצים