מדריכי איפור ל-2020

כפי שזה נראה כעת שנת 2020 הולכת להיות מאופיינת בכמה טרנדים שונים בעולם האיפור והיופי, שהמשותף להם הוא הרצון המתרחב לחזור לעידן התמימות.

01.12.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מדריכי איפור ל-2020

 

השנים האחרונות וכניסתם של האינסטגרם והסטורי לחיינו שהפכו רבים מאיתנו למשועבדים לפרסום, עוררו גם געגוע עז לעידן בו הכל היה פשוט ותמים יותר. געגוע זה מקבל ביטוי בטרנדים לשנת 2020, הן בתחום האופנה והן בעולם האיפור.

איך מתאפרים בתמימות?

מי שמעוניינת להצטרף לטרנד האיפור של שנת 2020 בטח שואלת את עצמה – מה זה אומר להתאפר בתמימות? ובכן, המשמעות של זה מבחינת איפור היא לשוות לפנים שלנו מראה ילדי ופשוט, ובעיקר להפקיד על מראה טבעי המעצים את היופי בו בורכתן, לכן אין צורך להסתיר עור פנים בהיר ומנוקד בנמשים, וכדאי למרוח מעט סומק עדין במרכז הלחיים במראה המזכיר מעט מראה של בובה. המראה הבובתי הפך לטרנד בולט בשנה החולפת, הוא צפוי ללוות אותנו גם השנה. גם האיפור המעושן ימשיך ללוות אותנו ב-2020, אך בשנה הקרובה המאפרים ממליצים על מראה טבעי ועדין יותר, לכן האיפור המעושן יכול להתאים לכן גם לעבודה ולשעות היום, ולא רק לאירועים חשובים בערב.

הגעגוע לדברים הפשוטים של החיים מעורר גם תנועה של חזרה לטבע ולכן טרנד נוסף שיהיה בולט בשנת 2020 הן בבגדים והן באיפור הוא הטרנד הפרחוני. איך מתלבשים באופן פרחוני זה ברור – לובשים בגדים צבעוניים ועם הדפסים שונים של פרחים. אבל מה זה בעצם אומר איפור פרחוני? כדי להתאפר באופן שמתאים לטרנד הפרחוני ניתן למרוח את הלחיים בסומק ורוד עז, למרוח הצללה באזור העיניים בכמה צבעים עם מעברים מרוככים ביניהם באופן שמדמה עלי כותרת וכמובן לעבות ולהאריך את הריסים כך שיידמו לאבקנים.

הטרנד האנטי מגדרי

אחת התופעות הבולטות ביותר של השנים האחרונות היא תופעת הנזילות המגדרית. מה שפעם היה בחלוקה ברורה של נשי וגברי מאבד כיום משמעות ויותר ויותר אנשים תופסים את עצמם כבעלי מגדר נזיל או נטולי מגדר כלל. המשמעות של טרנד זה בעולם האיפור היא שיותר ויותר חברות איפור יתחילו לייצר ולשווק את המוצרים שלהם ללא אפיונים או חלוקה מגדריים. בפועל האיפור עצמו יהפוך להיות תלת מימדי ויחל שימוש באלמנטים שיודבקו על הגוף כקישוטים. במסגרת הטרנד הזה נראה יותר ויותר גברים שמאפרים את עצמם בסרטוני יוטיוב, ווידאו ובלוגים, והרבה ממוצרי האיפור ימכרו דרך האינטרנט כך שיהיו זמינים לכל, מבלי צורך להיכנס לחנות.

המראה העירום

טרנד נוסף שהולך להיות בולט בעולם האופנה והאיפור בשנת 2020 הוא טרנד העירום, מה שנקרא באנגלית "ניוד". טרנד זה מתבטא בלבוש חשוף ושקוף ומבחינת האיפור המשמעות של איפור "ניוד" היא להתאפר בצבעים כמעט שקופים, נטולי צבע או חיות.

כדי להתאפר באופן שתואם את הטרנדים של שנת 2020 כל מה שצריך לעשות הוא לבחור לאיזה מהטרנדים הללו אתם מתחברים – המראה הפרחוני? המראה העירום? המראה התמים והילדי? – ופשוט להתאפר בהתאם עם הצבעים הנכונים והטכניקות המתאימות.

אם אתן מחפשות מדריכי איפור, לרבות מדריך מפורט ב-6 שלבים כדי להשיג מראה של איפור מעושן, כדאי לכם ללמוד קורס מקצועי לאיפור בבית ספר של אמן האיפור המוביל בישראל.

 

תגובות

מומלצים