מה זו עמדת טעינה ציבורית?

אתם חושבים על האפשרות של רכישת רכב חשמלי ועדיין לא ברור לכם האם גם במקרה שלכם זה יכול להיות נוח? לא רואים את עצמכם נוסעים בחיפוש מתיש אחר עמדת הטעינה הציבורית הכי קרובה אליכם.

25.12.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מה זו עמדת טעינה ציבורית?

 

אם כך, אתם בפירוש יכולים להסיר דאגה מלבכם. ראשית, יש היום יותר ויותר עמדות טעינה ציבוריות, ושנית, השימוש בהן מאוד יעיל. בנוסף, כמובן שאם תיקנו רכב חשמלי תוכלו ליהנות מהידיעה הברורה שאתם לא משתתפים בפגיעה הנוראית בכדור הארץ.

אנשים לא תמיד מודעים לכך, אך אותם רכבים שכולנו רגילים לראות אשר עובדים על דלק, למעשה שורפים את הדלק הזה וכך מזהמים את העולם.

הזיהום הזה משמעותי ביותר ופוגע בצורה בלתי הפיכה בכדור הארץ, אז למה לא להתקדם ולהתחיל לחשוב ירוק? עמדת טעינה ציבורית מאפשרת לכם להטעין את הרכב בקלות ובלי שום בעיות, כך שכדאי לבדוק את האופציה הזאת מקרוב.

 

איך עובדת עמדת טעינה ציבורית?

 

זה מאוד תלוי על איזה סוג של עמדת טעינה ציבורית מדובר ואיפה היא נמצאת. בדרך כלל מדובר פשוט על עמדה שנמצאת ברחוב, אתם מגיעים עם הרכב החשמלי שלכם וחונים על ידה. ברוב המקרים אתם לא צריכים לעשות מנוי ואתם גם לא צריכים לחשוש מתשלום גבוה או לא נוח, כי ההפך הוא הנכון. ראשית, אם נעשה השוואה בין המחיר הממוצע שתשלמו בכל אחת מאותן עמדות טעינה ציבוריות ובין העלות של ביקור בתחנת דלק רגילה, הדלק עולה הרבה יותר.

שנית, היום בעמדות הטעינה אתם יכולים להשתמש באופן חד-פעמי, בלי מנוי ובלי דמי חבר. בנוסף, כמובן שאתם יכולים גם לשלם בעזרת אפליקציות שונות ולא מעט סוגים של אמצעי תשלום, אז למה לחשוב פעמיים? זו נוחות שבעבר אפשר היה רק לחלום עליה והיא מגלמת בתוכה גם את החשיבה הירוקה והסביבתית, כך שברור מדוע מכל בחינה רצוי לקנות רכב חשמלי כמה שיותר מהר.

 

האם כדאי להשקיע בעמדת טעינה פרטית?

 

ברור מדוע אתם חושבים על האפשרות הזאת, כי מה יכול להיות נוח יותר מאשר להטעין את הרכב שלכם מחוץ לבית? יחד עם זאת, חשוב להבין שהתקנת עמדת טעינה פרטית עולה כסף.

לעומת זאת, אם תבחרו באפשרות של עמדת טעינה ציבורית, תוכלו ליהנות מהעובדה שמישהו אחר אחראי כאן על כל נושא התחזוקה.

קחו בחשבון את האפשרות הזאת, בדקו איפה יש בעיר שלכם עמדות טעינה וכך תוכלו להחליט האם רכב חשמלי הוא פתרון נכון גם עבורכם.

אתם לא תאמינו כאשר תגלו כמה גבוה מספר עמדות הטעינה שיש באזור שבו אתם גרים, כי כאמור, העניין הולך ונהיה נפוץ יותר ויותר עם השנים.

הגיע הזמן שכולנו נתחיל לחשוב גם על כדור הארץ ובעזרת רכב חשמלי נוכל להפוך את המחשבה התיאורטית למעשים שאנחנו מבצעים בחיי היומיום.

 

 

תגובות

מומלצים