מחסן עצים ומנסרה כל שירותי העץ תחת קורת גג אחת

ככל שעוברות השנים, השימוש בחומר העץ עולה ויותר ישראלים מבינים את היתרונות הרבים שלו בין אם למטרות עיצוביות דקורטיביות או בין אם במטרה לענות על צרכים פונקציונליים אותם ניתן לממש באמצעות השימוש בעצים שונים כחומר גלם לבנייה ולעיצוב.

18.01.2016 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מחסן עצים ומנסרה כל שירותי העץ תחת קורת גג אחת

הקיץ כבר בפתח, וזה הזמן לתכנן את הפרגולה המרשימה שלא הספקנו לבנות בשנה שעברה כשרק עברנו לביתנו החדש, להתפנק עם דק חיצוני שיעניק לחצר ביתינו מראה פסטורלי, אותנטי ומיוחד או לשדרג את מראה הבית עם פינת אוכל מרשימה, עשויה מעץ מלא ואיכותי.

מחסן עצים מספק לקהל לקוחותיו כמעט את כל סוגי העצים הקיימים בשוק החל מעצי אקליפטוס, עצי זית, עץ אורן, עץ אלון ועוד. באמצעות פלטות העץ אותן ניתן להשיג במחסן עצים במחיר שווה לכל נפש, ללא עמלות תיווך, תוכלו לתכנן, לעצב ולבנות כמעט כל מוצר או פריט עשוי מעץ מלא ואיכותי בשיטת ״עשה זאת בעצמך״ או בעזרת בעל מקצוע המחובר ויודע לעבוד עם תחום העץ.

איזה שימושים פופולאריים ניתן ליצור עם חומרי הגלם אותם ניתן לרכוש במחסן עצים?

אינספור אפשרויות קיימות בכל הנוגע לעץ ובהסתכלות עליו כחומר גלם גמיש, חזק, עמיד שלרוב לא דורש תחזוקה רבה, מה שמאפשר להנות מהמוצר אותו יצרנו למשך שנים רבות.

עם העצים אותם ניתן לרכוש במחסן עצים ניתן ליצור רהיטי עץ מלא איכותיים לפנים או לחוץ הבית, פרגולות, ספסלים מעוצבים עשויים עץ,

מדרגות מעץ מלא, גדר עץ, פרקטים, גגות, חיפויי קירות וזו רק חלק מהרשימה. במחסן עצים ניתן להנות מרכישת עץ גולמי שנחשב לעץ האיכותי ביותר. כל מה שמייצרים מעץ גולמי ומתוחזק לפי מאפייניו של סוג העץ (את הטיפים לתחזוקה נכונה תקבלו במקום), נשמר לאורך שנים רבות. עץ גולמי מאופיין בכבדות ומסיביות, בשונה מעצים שעוברים תהליכי עיבוד.

איזה עוד שירותים ניתן לקבל במחסן עצים?

שירותי ייבוש בתנור ייבוש. חלק ממחסני העצים יספקו לכם שירותי ייבוש עבורכם עצים שמתקשים להגיע לרמת הלחות הנדרשת לה אתם זקוקים בכדי ליצור את המוצר אותו אתם רוצים. בנוסף, ישראלים רבים בוחרים לחמם את ביתם באמצעות עצים ולכן במחסן עצים מספקים גם עצים להסקה. אספקה של רסק עץ, חיתוך באבן ופלטות עץ משלל סוגים לפי מידה הינם שירותים נוספים אותם חלק ממחסני עצים מספקים.

אם אתם מחפשים דרך מקורית לעצב את כניסת ביתכם או החצר, אחת הדרכים המדהימות לעשות זאת היא באמצעות אדני רכבת אותם ניתן לרכוש במחסן עצים. אדני הרכבת משמשים לתיחום, הגבהה, סלילה של שביל וניתן להשתמש בהם לבניית ערוגות, מעקות, שולחן פיקניק יפהפה לחצר או לפרגולה, מדרגות ואפילו למטרות חיפוי הקרקע.

במחסן עצים מספקים שלל של פתרונות בתחום העץ והמקום משלב ניסיון של עשרות שנים, מקצועיות, אדיבות, ניקיון מופתי וסבלנות.

מחסן עצים

תגובות

מומלצים