מפקח בניה תמא 38

כאנשים מן השורה שאין להם שום קשר לענף הבנייה, כל כניסה לפרויקט בנייה היא כניסה אל הלא נודע מבחינתכם. זה כמובן בסדר לא לדעת איך בדיוק מתבצע חיזוק המבנה שלכם במסגרת תמא 38, ואיך בדיוק מתקינים את המעלית החדשה לבניין במסגרת הפרויקט

30.05.2019 מאת: פורטל הכרמל
מפקח בניה תמא 38

 

אבל זה לחלוטין לא בסדר אם אתם לא יכולים לשלוט בכך שהדברים אכן מבוצעים כנדרש ועל פי הסטנדרטים הראויים. בכדי להבטיח את אלה, הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות למען עצמכם הוא לגייס מפקח בניה תמא 38 שייצג אתכם בפרויקט.

למה מפקח בניה ולמה בעל התמחות ספציפית בתמא 38?

כשאתם נכנסים לתחנת דלק, מעבירים את כרטיס האשראי שלכם ומתחילים למלא את מיכל הדלק ברכב, אתם סומכים את ידיכם על מנגנון שלם של פיקוח על ענף הדלק. מישהו מגיע לתחנת הדלק הזאת ובודק את כל המשאבות בתחנה על מנת לוודא את רמת הדיוק של המשאבות, ולוודא שישנה התאמה מלאה ומדויקת בין הסכום הנגבה מכם ובין כמות הדלק המוזרמת אל מיכל הדלק שלכם. אפילו כאשר אתם קונים קילו סוכר או שקית פסטה בסופרמרקט, ישנו מנגנון פיקוח שפועל מטעם הרגולטור, מטעם הקמעונאי ואפילו מטעם היצרן עצמו, הכל בכדי להבטיח את איכות המוצר שאותו אתם קונים.

מפקח בניה הוא למעשה איש המקצוע שמהווה את המנגנון שמיועד להבטיח לכם שתהליך הבניה בפרויקט שלכם מבוצע על פי כל הכללים הנדרשים, בסטנדרטים הנדרשים ולשביעות רצונכם המלאה. מאחר ותהליך הפיקוח מחייב היכרות ואף התמחות של המפקח עם הפעולות עליהן הוא צריך לפקח, חשוב גם שתהיה התאמה בין תחום התמחותו ובין סוג הפרויקט שעליו הוא מפקח. במקרה של פרויקט תמא 38, על כן, אתם רוצים לצידכם מפקח בניה תמא 38.

קבוצת אגס מפקח בניה תמא 38 חברת פיקוח בניה המתמחה בניהול פרויקטים הנדסיים לאתר חברת קבוצת אגס https://agas1.co.il/  -חברת פיקוח לפרויקט תמא 38

מהם תפקידיו של מפקח הבניה ואיך הוא מייצג את האינטרסים שלכם?

מפקח הבניה אמור למעשה להיות בשטח, לראות את הדברים כפי שהם מתרחשים בזמן אמת ולוודא שהם מבוצעים על פי הכללים ההנדסיים המקצועיים, על פי תכנית הבנייה, על פי ההיתר שניתן לפרויקט, על פי הוראות החוק לעניין תמא 38 וכמובן על פי הסטנדרטים שעבורם משלם הלקוח. אם הקבלן מבצע קידוח כלונסאות כדי לחזק את יסודות הבניין, אך קודח לחצי מהעומק הנדרש בגלל בעיות שהוא נתקל בהן ושגורמות לבזבוז כסף מבחינתו, אתם רוצים שיהיה שם מפקח בניה תמא 38 שתהיה לו הסמכות למנוע מהקבלן להתקדם בפרויקט אד שהוא מבצע את הקידוח על פי העקרונות ההנדסיים ועל פי הנדרש.

זהו בדיוק תפקידו של מפקח בניה תמא 38, וזוהי רק דוגמא אחת לתפקידו שרלוונטי למעשה לגבי כל פעולה המתבצעת בשטח הפרויקט. זוהי גם הסיבה שאותו מפקח בנייה מייצג את האינטרסים שלכם בפרויקט שלכם אין מושג איך להתנהל בתוכו ברמה המקצועית.

 

תגובות

מומלצים