מצבי חירום שדורשים אינסטלטור ללא דיחוי

ישנם לא מעט מצבים אשר דורשים את שירותיו של האינסטלטור, בעוד שישנם מצבים שבהם ניתן להמתין, ישנם מצבים אשר בלתי אפשרי להמתין ויש צורך להזמין את שירותיו של האינסטלטור באופן מהיר. מכיוון שלא פעם יש צורך באופן מהיר בשירותיו של אינסטלטור, הרבה אנשים מתפשרים על האינסטלטור הראשון אותו הם מוצאים.

04.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מצבי חירום שדורשים אינסטלטור ללא דיחוי

 

חשוב מאוד לדעת שגם כאשר יש צורך בשירותיו של אינסטלטור באופן בהול ומיידי, אין להתפשר וחשוב מאוד לבחור את האינסטלטור המקצועי, המנוסה והאמין ביותר בתחום. אז מתי תצטרכו את שירותיו של האינסטלטור? כל זאת ועוד תוכלו לקרוא במאמר הבא.

מתי יש צורך בשירותי אינסטלציה מידיים?

האינסטלטור הוא איש מקצוע העוסק בכל מה שקשור למערכת האינסטלציה הביתית ולא פעם נדרש בתהליך שיפוץ הכולל את החלפת מערכת האינסטלציה וכן, הוא נדרש לא פעם עבור מתן מענה מידי לבעיות שונות במערכת האינסטלציה. בעיות במערכת האינסטלציה הביתית עלולות לגרום לאי נוחות רבה לדיירי הבית ולנזק משמעותי לבית עצמו. על כן, בכל מקרה שבו ישנה בעיה במערכת האינסטלציה הביתית, יש להזמין באופן מידי אינסטלטור מקצועי ומנוסה בתחום. מתי יש צורך בהול בשירותיו של אינסטלטור? בכמה מצבים:

  1. אם יש לכם נזילה כתוצאה משחיקה של הצנרת, מחלודה או מכל סיבה אחרת, הרי שהיא יכולה לבוא לידי ביטוי בעובש בקירות הבית, רטיבות בקירות הבית, ריח לא טוב, קירות מתפוררים ועוד. מיד כאשר מזהים כי יתכן וישנה נזילה כלשהי בבית, יש צורך להזמין את שירותיו של אינסטלטור שיאתר את מקור הנזילה ויעניק טיפול הולם למצב שכן, נזילה שלא מטופלת בזמן, יכולה לגרום נזק רב למבנה עצמו ואי נוחות רבה לדיירי הבית.
  2. אם יש לכם סתימה באחד מהכיורים בבית, בשירותים, במקלחת ועוד כתוצאה מהצטברות של חומרים שונים בצנרת, אין ספק שמדובר על מצב שמסב אי נוחות רבה לדיירי הבית וקושי להתנהל באופן שגרתי. גם במקרה שכזה יש לפנות באופן מהיר לשירותיו של האינסטלטור שיפתח את הסתימה ויאפשר לבני הבית להמשיך ולהשתמש כרגיל בכיורים, במקלחת או בשירותים.
  3. אם יש לכם לחץ מים נמוך בבית - מדובר על מצב שבהחלט יכול להסב קושי ואי נעימות לכלל דיירי הבית. במקרה שכזה, חשוב מאוד שלא לדחות את הטיפול של אינסטלטור מקצועי בבעיה ולהזמין אינסטלטור באופן מידי שיבחן את הבעיה ויעניק לה מענה ראוי.
  4. ביוב שעולה על גדותיו - לא פעם הביוב עולה על גדותיו בשל שורשים שחדרו אליו, בשל לכלוך שהצטבר בו, בשל סתימה ועוד. גם במקרה הזה יש צורך בשירותיו של אינסטלטור שיבחן את הבעיה שכן, ביוב העולה על גדותיו יכולה להוות מפגע תברואתי של ממש.

בכל מקרה שבו יש צורך בשירותיו של אינסטלטור באופן מידי, אין להתפשר על מקצועיותו של האינסטלטור, אמינותו ועוד. חשוב לבחור את האינסטלטור בקפידה על מנת שהבעיה העומדת על הפרק תקבל מענה ראוי באופן מהיר ויעיל.

 

תגובות

מומלצים