נסמאת טורס אישה חזקה שיודעת איך לבנות נופש

לא הרבה נשים דרוזיות עוסקות ומובילות משרדי נסיעות, אבל עבור נסמאת שאמי נסראלדין זו מטרה, כבר הצליחה לבנות 3 משרדים מצליחים בכרמל בגליל ובגולן, נסמאת לא רואה את עצמה עוצרת איפה שהיא נמצאת עושה הכל לפתוח עוד שלוחות.

29.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נסמאת טורס אישה חזקה שיודעת איך לבנות נופש

 

היכולות של נסמאת להוביל דברים גדולים, נולדו עמה, נסמאת בונה חבילות נופש במדינות אירופה במספר גדול של יעדים מרהיבים וחדשים, ציבור הלקוחות של משרדה מאוד מרוצה ומפרגן על יחס שירות והקשבה.

נסמאת מנסה גם ללחוץ על מקבלי ההחלטות ומובילי תיירות הפנים, לנסות לערוך במחשבה נוספת הפחתה במחירים, כדי להביא את התיירים גם פנימה.

נסמאת אימא לארבעה, עבדה שנים כשכירה בשיווק, עד שהחלום שלה התגשם ופתחה את המשרד הראשון באזור הגליל בראמה סאג'ור, שם מוביל את המשרד פראס זידאן כמנכ"ל,  ובמגדל שמס ברמת הגולן מוביל את המשרד יאמן עזאם ומשרד נוסף בכפר האם בדאלית אל כרמל.

נסמאת עובדת על כל לקוח כעולם ומלואו, היא דואגת לכל ובעיקר שהלקוח יחזור שוב ושוב, לשם כך היא מחשבת מסלולים, מתאימה את החבילה לצורך של הלקוחות ובונה את החבילה לפי התקציב של הלקוחות ובעיקר עובדת על רווח נורמלי ולא מגזימה בעלויות.

נסמאת אדם רגיש, מליאה בכבוד, למרות ההצלחה שלה בעסקים, היא נמצאת עם הרגליים על הקרקע , ויודעת מה היא רוצה ולאן מייעדת את עצמה לעוד כמה שנים בבניית רשת של נסמאת טורס.

נסמאת מפרגנת למנכ"ל שלה בראמה פראס זידאן ולעובדים שם ולכל הצוות שיש מסביבה, לאלו שעובדים בחשבונות ושכר ולאלו שבונים את החבילות והקשר עם ציבור הלקוחות.

למה חשוב לעבוד עם משרד אמין?, כל לקוח אם הוא פרטי או משפחה, רוצים לצאת לחופשה מסודרת ולא להגיע מעבר לים ולהתחיל את החופשה בבעיות, נסמאת מהרגע שנכנס הלקוח למשרדה ועד לחזרתו מהחופשה, נמצא בליווי צמוד ובקשר ישיר.

 

ניתן להתקשר עם נסמאת טורס בטל מספר 049062222 או ישיר 0542081654 .

 

 

nasmat tours

תגובות

מומלצים