ספק כוח מעבדתי-דור חדש של ספקים איכותיים ואמינים

ספקי כוח נמצאים בכל המכשירים החשמליים הסובבים אותנו, לספק יש תפקיד חשוב בציוד החשמלי, זהו גם רכיב הכרחי בכל מעבדה, בין אם זו מעבדת שירות ובין אם זו מעבדה לפיתוח ומחקר.

04.11.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ספק כוח מעבדתי-דור חדש של ספקים איכותיים ואמינים

 

חשוב לדעת כי הדגמים של ספקי הכוח המיועדים למעבדות שונים מספקי כוח רגילים, אלו  ספקים ברי תכנות המתאימים למגוון רחב של אפליקציות ושימושים, לכן חשוב לרכוש את הספק רק מחברה מוכרת ומובילה, לאחר ייעוץ מקצועי ועיון במפרטים טכניים.

דגמים מתקדמים של ספקי כוח ברי תכנות למעבדות

ספקי כוח למעבדות מגיעים במגוון גדלים ומציעים מתחי יציאה עד 1500 וולט, יכולות תקשורת שונות, תמיכה בפרוטוקולים שונים של תקשורת, בקרות אנלוגיות מבודדות ועוד. יש מגוון שימושים לספקי כוח מעבדתיים וברי תכנות, לדוגמה במכשור בדיקה אוטומטי כמו מכשיר להדמיית מתח מצבר, במכשור ייעודי בתעשיית הרכיבים ועוד.

ספקי כוח ברי תכנות הנחשבים למומלצים הם לרוב מסדרות +Z וג'נסיס (Genesys), גם הספקים מסדרת ZUP נכללים ברשימת הספקים המעבדתיים המומלצים. ספקי כוח מתוכנתים נחשבים למתקדמים ביותר, הם מציעים מתחי יציאה עד 1500 וולט, הספקים תומכים בפרוטוקולים של תקשורת כמו LAN, USB, RS232, RS 485. בין הדגמים הפופולריים:

  • ספקי כוח מסדרת Genesys מגוון דגמים של ספקי כוח ברי תכנות המגיעים עם חמש שנות אחריות. אלו ספקים מתקדמים ואמינים במיוחד המתאימים למגוון אפליקציות ויישומים, הספקים תומכים בפרוטוקולי תקשורת שונים וניתן לבחור דגמים ייעודיים המציעים טווח הספק של 1680 עד 5100 W. בעת בחירת ספק כוח מעבדתי מסדרה זו חשוב לשים לב גם לטווח היציאה ולסוג המבנה ורמת הבידוד, כמו גם לאישורים ולתקנים.
  • ספקי כוח מסדרת +Z  - ספקי כוח מעבדתיים מסדרת +Z נחשבים לאיכותיים ולמתקדמים, הם מיועדים בעיקר להרכבה בארון מסוג U2  או להתקנה בהרכבת Bench. ספקי הכוח מסדרה זו נחשבים לקומפקטיים במיוחד, הם ברי תכנות ומסוגלים לספק 200 עד 800 ואט, רמת מתח עד 650 וולט וזרם בעוצמה של עד 72 אמפר. ניתן להפעיל את הספקים במצבי זרם קבוע ומתח קבוע, הדגמים השונים מהסדרה מגיעים עם חמש שנות אחריות.
  • ספקי כוח מסדרת ZUPספקי כוח ברי תכנות מסדרת ZUP מתאימים להרכבה בארון U3  או Bench, הם ניתנים לתכנות ומספקים הספק בטווח של 200 עד 800 ואט, רמת מתח עד 120 וולט וזרם עד 132 אמפר.

ספקי כוח ברי תכנות מתוצרת חברת TDK LAMBDA

חברת TDK-Lambda Israel מתמחה בפיתוח וייצור ספקי כוח מכל הסוגים, החברה מתמחה בין השאר בפיתוח וייצור פתרונות הספק ליישומים שונים, לרבות ממירי מתח, ספקי כוח ברי תכנות, ספקי כוח למכשור רפואי ועוד. ספקי הכוח מיוצרים במפעל החברה הממוקם בכרמיאל, ניתן להזמין ספקים מעבדתיים למגוון אפליקציות מקולקציות קיימות או לפי מפרט מהלקוח.

 

תגובות

מומלצים