סרום לפנים מומלץ לשימוש כבר משנות העשרים

שגרת הטיפוח שלך תשפיע על עור הפנים. לאורך השנים העור נפגע. הסביבה שלך, האוכל שמכיל גם כימיקלים שונים הלחץ, הם חלק מהגורמים המשפיעים עליו ומובילים לקמטוטים ומראה עייף. שגרת טיפוח נכונה ובריאה מזינה את עור הפנים, מאיטה את תהליכי ההזדקנות ומשאירה אותך עם עור רענן ונעים למגע.

09.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
סרום לפנים מומלץ לשימוש כבר משנות העשרים

פנים פריז

 

לאמץ שגרת טיפוח קלה ובריאה

שגרת טיפוח טובה נחלקת בין הפעולות המומלצות בתחילת היום לפעולות שבסופו. בתחילת היום מומלץ לשטוף את הפנים בעדינות תוך שימוש במוצרי ניקיון המיועדים לפנים (כלומר לא סבון רגיל). בשלב הבא מומלץ להשתמש בפילינג עדין ולאחריו להניח סרום. יש לסיים את טיפוח הבוקר במריחת קרם לחות לפנים וקרם עיניים.

שגרת הטיפוח בערב תתחיל מהסרת האיפור תוך שימוש בחומרים המיועדים לכך ומריחה של קרם לילה וקרם לעיניים. ניתן לבצע פילינג גם בשעות הערב וללכת לישון עם עור פנים שקיבל טיפול מושלם. מבחינת בחירת הקרמים, עליך לבחור בקפידה את אלו שמתאימים לך. טיפ יעיל הוא להשתמש בחוש הריח. כאשר עומד לפניך מוצר ארומתרפי, הריח הוא חלק בלתי נפרד מהטיפול וברגע שהקרם נעים למגע ולהרחה, הוא יהיה נעים גם לעור.

האם הגיע הזמן שלך להשתמש בסרום?

בעבר הגישה הייתה שהסרום מיועד לגיל מבוגר בלבד. היום, ברור כי סרום לפנים מומלץ כבר בגיל צעיר ואפילו בשנות העשרים. הסרום מכיל חומרים פעילים. הוא חודר אל העור ביעילות ובמהירות ומזין אותו. הוא יכול להכיל ויטמין E אשר יעיל נגד קמטים, חומצות שומן, אומגה 3,6,9 והוא חודר אל השכבות התחתונות של העור. סרום איכותי יגביר את גמישות העור ובשימוש יום יומי יעניק לו מראה יציב וחלק.

לאורך כל החיים ישנה חשיפה לגורמים מזיקים. הפיח מהמכוניות, חומרים כימיים שיכולים להיות בסביבת העבודה, מאכלים מעובדים ועוד משפיעים על העור. אחת הדרכים להאט את ההשפעה של כל אלו היא להשתמש בחומרי קוסמטיקה טבעית שמזינים ותומכים בגוף ובעור. הגנה על העור מומלצת כבר בשלב מוקדם בחיינו.

3 טיפים לשמירה על עור הפנים

יש לך אפשרות להרחיק את סימני ההזדקנות ולעזור לעור שלך להיות זוהר ומבריק. הטיפים הבאים יעזרו לך לקבל את ההחלטות הנכונות עבור טיפוח העור:

טיפ ראשון – שגרת טיפוח טובה

אימוץ שגרת טיפוח יכול להיות גם מהנה במיוחד וגם להשפיע על עור הפנים. הסיבה לכך שכדאי להתרגל לשגרה קבועה היא שהעור מגיב לפעולות לאחר זמן מה. מריחת קרם לחות לפנים באופן חד פעמי, תעזור באותו הרגע ותעניק לחות ותחושה נעימה, אך ללא חזרה יום יומית על הפעולה, העור יחזור למצבו הקודם. שגרת הטיפוח יכולה להיות מפנקת ונעימה.

טיפ שני – קוסמטיקה טבעית

המונח "קוסמטיקה טבעית" לא נוצר במקרה. מוצרים שונים ובמיוחד קרמים לפנים שרבים מהם נמכרים על המדף, מכילים לצד חומרי לחות גם כימיקליים וחומרים משמרים שמאפשרים להם לעמוד על המדף לאורך זמן. מוצרים טבעיים מכילים שמנים, חומצות שומן, ויטמינים ותמציות ואינם מכילים חומרים משמרים. המולקולה של הצמח היא קטנה ולכן היא מצליחה לחדור במלואה אל תוך העור. זו הסיבה שכל החומרים שנמצאים בקרם או במוצר הקוסמטי אפקטיביים כל כך. העדפת מוצרים פעילים על פני כימיקליים תורמת לטיפוח העור.

טיפ שלישי – מים

המים מהווים כשני שליש מהגוף. הקפדה על שתייה מרובה לאורך היום מסייעת, בין היתר, לטיפוח העור. מומלץ לשתות מים לאורך כל היום ולהעדיפם "נקיים" ללא תוספים או בתוספת של פרי או עלים כמו הנענע. במקרה של עור יבש במיוחד יש לשתות יותר מההמלצה היומית (אשר עומדת על שמונה כוסות ביום). העור משקף את המצב הפנימי של הגוף וכשהוא יבש במיוחד הדבר יכול להצביע על חוסר בנוזלים.

הזמן הנכון להתחיל את שגרת טיפוח

את שגרת הטיפוח שלך מומלץ להתחיל כבר בגיל עשרים. אם העור שלך חלק, נעים למגע ונקי מפצעונים, אפשר להסתפק בסבון עדין ולסיים את הטיפול עם קרם לחות לפנים המיועד לסוג העור שלך. אם מתחילה אצלך תחושת יובש, סדקים וקמטוטים עדינים או אם הגעת לשנות השלושים שלך, כדאי להוסיף לשגרה גם סרום לפנים.

חברת פנים פריז פיתחה מוצרי קוסמטיקה טבעיים לשלל סוגי העור. תודות למבנה המולקולרי, המוצרים הטבעיים חדירים לעור ומעניקים לאיבר הגדול ביותר בגוף שלך את ההזנה הטובה ביותר. הם מכילים ויטמינים, אומגות וחומצות שומן שכולם תורמים לגמישות, להתחדשות ולבריאות העור.

 

תגובות

מומלצים