עו"ד דיאנה חלבי חסון אתם בידיים טובות

משרד עורכת הדין דיאנה חלבי חסון מתמחה בייצוג הולם משרד מוביל בצפון, ייצוג מול הבנקים, ייצוג ערבים, ביטול עיכוב יציאה מהארץ, שחרור הגבלות רישיון נהיגה, הסדרים מול הבנקים, פשיטות רגל, ניתן להתקשר להתייעצות עם עו"ד דיאנה חלבי חסון בטל מספר 0509914949

13.07.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון

עורכת דין דיאנה חלבי

 

עו"ד דיאנה חלבי חסון בעלת מקצוע עם ראיה אחרת, זה לא רק התפקיד לייצג בבתי המשפט, הדבר מעבר לזה, במשרד עו"ד דיאנה חלבי חסון לפעמים היא הפסיכולוגית של הלקוחות יותר מאשר עו"ד, דיאנה חלבי מודל לחיקוי, אימא המגדלת ילדים, דירקטורית בחברת החשמל ומובילה משרד מצליח.

עורכת דין דיאנה חלבי חסון גדלה בבית של עורכי דין, היא הבת של עו"ד נזיה חלבי, מתמחה ביצוג משפטי בתחומים רבים ומצליחה לעשות את זה בהישגים מרשימים, כי היא למדה את הנושאים לעומק, בנוסף לצוות המקצועי שמלווה אותה במשרדה בחיפה.

עו"ד דיאנה חלבי חסון לפורטל הכרמל: " עריכת דין זה תחום מאתגר ואני בדעה שמי שלא אוהב את המקצוע שלו לא יכול להצליח, לבוא ממשפחת עורכי דין זה תרם מאוד, היות ואבי נמצא במקצוע הרבה שנים הוא עזר ודחף אותי קדימה, בהתחלה היו לי קצת התלבטויות אבל בחרתי ללכת לתחום הזה של עריכת דין".

עו"ד דיאנה: "אני שואבת את הכוח מבעלי ומהמשפחה שלי שבכל מצב נותנים לי את הכוח והעוצמה, לכן אני מצליחה לתמרן בין המשפחה לעבודה, בנוסף לצוות המקצועי והמנוסה במשרד שלי שעובדים יחד איתי".

עו"ד דיאנה:" היום אני רואה שיש מגמת עליה של דרוזיות שפורצות דרך, יש לנו חברת כנסת, ושופטות בבתי משפט ועוד נשים מצליחות בענפים שונים בכלכלה הישראלית ובעולם".

"לגבי השאלה אם אני משמשת השראה לבנות אחרות, יש בנות שמתקשרות אלי ומתעניינות ומתייעצות ושואלות איך תחום עריכת הדין והאם זה קשה ללכת בכיוון, ואני עוזרת תמיד".

עו"ד דיאנה:"לגבי חברת החשמל חשוב שהציבור שלנו ידע, יש חוק לחבר בתים ללא טופס 4 ויש אפשרות לחבר בתים, אבל האפשרויות עדיין מוגבלות בכפרים שלנו, כרגע עובדים על זה".

עו"ד דיאנה:" במקצוע שלי לפעמים אני צריכה להיות פסיכולוגית יותר מאשר עו"ד, לאור המצב שנקלעים אליו לקוחות, אני משתדלת להוציא את אותם אנשים לדרך חדשה, שהם חזקים עם תקווה, הפתרון לחשוב יחד איתם להוציא אותם מהבעיה שהם נמצאים בה, הרבה לקוחות מגיעים אלי רק כאשר נוצרת הבעיה, כאשר מגיע עיקול משכורת או עיקול על חשבון הבנק, או כאשר יש עיכוב יציאה מהארץ".

עו"ד דיאנה: "אני אומרת שצריך להתייעץ עם עו"ד, זו חובה, כי לא צריך לחכות לכל העיקולים וההגבלות האלה, לכל בעיה יש פתרון, היעוץ הראשוני לא עולה כסף".

עו"ד דיאנה: "אני מייעצת לציבור הצעירים והצעירות שנקלעים לחובות, כאשר הולכים ועושים עסקאות, כמו למשל בחברות תקשורת עבור טלפונים וכו', עושים עסקאות בלי חישובים ונקלעים לתסבוכות, כאשר אפשר להימנע מתיקי הוצל"פ כאלה".

עורכת דין דיאנה חלבי חסון מתמחה בדיני תעבורה, דיני נזיקין, מחיקת חובות, ביטול עיקולים, הסרת הגבלות, ייצוג בהוצאה לפועל, שירות צמוד ותוצאות מדברות בעד עצמן, ניסיון מוכח ועשיר של למעלה מ- 10 שנים בייצוג הבנקים המובילים בישראל, חברות ביטוח, חברות תקשורת וחברות אשראי .

 

תגובות

מומלצים